Penktadienį Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) XXX turo rungtynes Tomo Danilevičiaus "Bologna" klubas baigė lygiosiomis 1:1 (0:1) su "Mantova" (7-a vieta - 43 tšk.) ekipa ir, surinkęs 46 taškus lieka ketvirtas.

Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė nuo 34 minutės.

Svečiai jau 5 susitikimo minutę išsiveržė į priekį po Alessandro Nesellio įvarčio, o Claudio Bellucciui rezultatą pavyko išlyginti tik pačioje rungtynių pabaigoje - trečiąją teisėjo kompensuoto laiko minutę (90+3).

Beje, prieš akimirką už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas svečių žaidėjas Mattias Noteris (90+3 min.).

Italijos antrajame futbolo divizione pirmauja Turino "Juventus" futbolininkai, turintys 52 taškus, o Mariaus Stankevičiaus "Brescia" (35 tšk.) komanda su 36 taškais yra vienuolikta.