Pirmadienį Lietuvos ir Ukrainos U-21 rinktinės, atrankos į Europos čempionatą turnyre, stojo į mūšį Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione.

Dramatiškose rungtynėse pirmieji kiek netikėtai pasižymėjo lietuviai, kai vos 3-ią minutę po Ernesto Veliulio perdavimo įvartį pelnė Marijampolės „Sūduvos“ saugas Tadas Eliošius. Deja, pirmojo kėlinio pabaigoje, už abejotiną antrą geltoną kortelę, buvo pašalintas Lietuvos rinktinės gynėjas Karolis Jarmalavičius ir lietuviai liko rungtyniauti dešimtyje.

Nepaisant buvimo mažumoje, Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai pademonstravo puikią gynybą ir visą antrąjį kėlinį atlaikė aršiai nusiteikusių ukrainiečių spaudimą. Ne sykį komandą gelbėjo Panevėžio „Ekrano“ vartininkas Emilijus Zubas, kuris atliko keletą tiesiog fantastiškų „seivų“.

Po šios pergalės lietuviai atrankos į U-21 Europos čempionatą 2-oje grupėje aplenkė Maltą ir su 6 taškais pakilo į penktąją vietą. Ukrainiečiai su 8 taškais - ketvirti.

Lietuva U-21 1 - 0 Ukraina U-21

3' [1-0] T.Eliošius43' už antrą geltoną kortelę iš aikštės pašalintas K.Jarmalavičius