Katare vykstančio Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ varžybų pirmojo etapo vyrų disko metimo varžybose penktadienį dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna užėmė septintąją vietą.

40-metis lietuvis sėkmingiausiu, pirmuoju, bandymu diską numetė 63 m 99 cm. V. Alekna antruoju bandymu diską nusviedė 62 m 65 cm, o trečiasis ir ketvirtasis jo bandymai nebuvo įskaityti.

Nugalėjo lenkas Piotras Malachovskis (Piotr Malachowski, 67 m 53 cm), antrąją vietą užėmė iranietis Ehsanas Hadadis (66 m 32 cm), o trečiąją - vengras Zoltanas Kevagas (Zoltan Koevago, 65 m 77 cm).

21-erių metų Andrius Gudžius atliko tik vieną sėkmingą metimą (60 m 27 cm) ir liko paskutinis - 11-as.