gudžius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gudžius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gudžius“.

Europos jaunimo čempionas Alekna grįžo į Lietuvą: pasidalino džiugia prognoze

Europos jaunimo čempionate (iki 23 metų) triumfavęs Mykolas Alekna grįžo į Lietuvą. Diską už 68 metrų ribos finaliniame etape nusviedęs ir artimiausią konkurentą 6 metrais aplenkęs 20-metis M. Alekna ne tik pelnė aukso medalį, bet ir iškovojo kelialapį į kitą vasarą vyksiančias Paryžiaus olimpines žaidynes.
356 2023-07-19

„Deimantinėje lygoje“ sekmadienį – ir Alekna, ir Gudžius

Mykolas Alekna sugrįžta. Šiuo metu geriausias Lietuvos disko metikas pirmą kartą šį sezoną dalyvaus „Deimantinės lygos“ varžybose. Sekmadienį Stokholme kovos ir kitas mūsų šalies atstovas Andrius Gudžius. Švedijos sostinėje vyks septintasis „Deimantinės lygos“ etapas. Disko metikai jėgas išbandys trečią kartą. A. Gudžiui tai bus antrasis šių varžybų startas, o M. Aleknai – pirmasis.
2023-06-30

Skirtinguose Europos kampeliuose – prizinės Lietuvos lengvaatlečių vietos

Antradienį Europoje vyko keletas prestižinių tarptautinių varžybų. 59-se „Zlata tretra“ varžybose Ostravoje (Čekija) Adrijus Glebauskas užėmė antrą vietą – 2.20 m (2.10/1 2.15/1 2.20/1 2.24/xxx). Nugalėjo baltarusis Maksimas Nedasekau (2.24).  Andrius Gudžius diską numetė 64.88 m (64.06-64.56-64.69-63.03-64.88-x) ir užėmė trečią vietą.
2020-09-09

Gudžius „Deimantinėje lygoje“ užėmė trečią vietą

Stokholme (Švedija) sekmadienį vykstančiame „Deimantinės lygos“ lengvosios atletikos varžybų etape pasirodė ir lietuvis Andrius Gudžius. Pasaulio ir Europos čempionas iš Lietuvos vyrų disko metimo rungtyje užėmė trečią vietą. Geriausiu bandymu A.Gudžius diską nusviedė 66,80 metro (65,88 – 66,80 – 66,59 – 64,23 – 64,83 – 65,64). Lietuvis kurį laiką lyderiavo varžybose, bet vėliau praleido du švedus į priekį. A.Gudžius po daugelio metimų neslėpė nusivylimo savimi.
2020-08-23

A.Gudžius atliko geriausią karjeros metimą: priartėjo prie V.Aleknos ir R.Ubarto

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) atviros taurės varžybose Kaune disko metikas Andrius Gudžius pasiekė asmeninį rekordą. 26-erių sportininkas įrankį nusviedė 68,61 metro – tai antras geriausias sezono rezultatas pasaulyje.
2017-06-03

Vieni varžybas Rio de Žaneire tik pradeda, kiti jau baigia

Lengvoji atletika. Pirmas iš Lietuvos lengvaatlečių jėgas Rio de Žaneiro žaidynėse mėgins disko metikas Andrius Gudžius. Atrankos A grupės varžybos, kuriose dalyvaus lietuvis, prasidės 15.30 val. Lietuvos laiku. Traumų persekiotas 25 metų atletas šį sezoną varžybose pirmą kartą dalyvavo tik birželį ir Lietuvos čempionate liko antras (60,58 m). Tokio rezultato jam vargu ar pakaktų prasibrauti į finalą, kuriame varžysis 12 stipriausių disko metikų. Kvalifikacinis normatyvas – 65 m 50 cm.
2016-08-12

Į geriausio Metų lengvaatlečio apdovanojimą Andrius Gudžius atvyko su kojos įtvaru

Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF), sporto žurnalistų bendruomenė ir sporto aistruoliai išrinko geriausius 2015 metų lengvaatlečius. Antradienį šventinėje ceremonijoje Metų lengvaatlečiais paskelbti ėjikė Brigita Virbalytė ir disko metikas Andrius Gudžius, o metų kylančia žvaigžde tapo ieties metikas Edis Matusevičius.
2015-12-22

IAAF sumažino olimpinius normatyvus: Andrius Gudžius pateko į olimpiadą

Tarptautinė lengvosios atletikos federacijų asociacija (IAAF) sumažino Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių normatyvus. Tai patvirtinta ketvirtadienį Monake vykusiame IAAF Tarybos posėdyje. Kalėdų dovaną anksčiau laiko gavo ir vienas Lietuvos lengvaatletis – Andrius Gudžius. Lietuvis iškovojo teisę varžytis pirmose karjeroje olimpinėse žaidynėse.
2015-12-11

Vokietis Robertas Hartingas Pekine atsisako ginti pasaulio čempiono vardą

Disko metimo sektoriuje pasaulio lengvosios atletikos čempionate Pekine karaliaus sostas bus laisvas. Šansas Andriui Gudžiui? Bus matyti, o titulą turėjęs ginti trisdešimtmetis Robertas Hartingas paskelbė, kad į rugpjūčio 22 – 30 dienomis Kinijos sostinėje vyksiančias varžybas nevyks. Dideliam vokiečių nusivylimui jų didvyris, mėgstantis po pergalės plėšyti nacionalinius marškinėlius, 2014 metų rugsėjį patyrė kryžminių raiščių traumą ir nespėjo atsistatyti.
2015-08-11

Airinė Palšytė: (ne)lengviausiai iškovotas auksas ir net 30 valandų trukęs gimtadienis

Vos trims šuoliais universiadoje auksą iškovojusi ir savo ilgiausią gyvenime gimtadienį – net 30 valandų – šventusi šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė teigė, kad nepasaint tokio žemo rezultato tai nebuvo lengviausiai iškovota pergalė jos karjeroje. Pietų Korėjoje vykusioje universiadoje A. Palšytė trečiu bandymu įveikė 184 cm aukštį ir varžybų netęsė. Kodėl? Nė viena varžovė tokio aukščio neįveikė, tad aukso medalis jau buvo kišenėje. „Tokio rezultato nesitikėjau.