Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos septynerios 15-o turo rungtynės. Jose pergales šventė namuose žaidę favoritai.

Pralaimėjimą UEFA Čempionų lygoje patyręs Londono „Arsenal“ klubas šalies pirmenybėse turėjo vargo su Liverpulio „Everton“ komanda. „Kanonieriai“ svečius palaužė tik antrame kėlinyje, kuomet įspūdingą įvartį pelnė kapitonas Robinas van Persie.

Pirmame kėlinyje daugiau pavojingų epizodų sukūrė trenerio Arsene'o Wengero auklėtiniai, tačiau jais pasinaudoti nepavyko. Visi bandymai būdavo nesėkmingi arba nutraukti puikaus „Everton“ komandos vartininko Timo Howardo žaidimo.

Prasidėjus antrajai rungtynių daliai šeimininkams ir toliau niekaip nepavyko pramušti svečių ekipos vartų sargo. Tačiau 70-ą minutę puikų perdavimą puolėjui Van Persie atlikęs Alexas Songas leido olandui persverti rezultatą „Arsenal“ komandos naudai. To „kanonieriams“ pakako, kad šiame susitikime būtų iškovoti svarbūs trys taškai.

Tuo metu triuškinančią pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas. „Raudonieji velniai“ netikėtai pasitraukę iš Čempionų lygos, šeštadienį savų žiūrovų akivaizdoje sudorojo „Wolves“ futbolininkus 4-1. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Nani ir Wayne'as Rooney.

Rezultatai:

„Arsenal“ 1 – 0 „Everton“

70' [1 – 0] Robin van Persie

„Bolton“ 1 – 2 „Aston Villa“

33' [0 – 1] Marc Albringhton

39' [0 – 2] Stiliyan Petrov

55' [1 – 2] Ivan Klasnič

„West Brom“ 1 – 2 „Wigan“

33' [1 – 0] Steven Reid

37' [1 – 1] Victor Moses

57' [1 – 2] Jordi Gomez (11m.)

„Norwich City“ 4 – 2 „Newcastle“

37' [1 – 0] Wes Hoolahan

45' [1 – 1] Demba Ba

59' [2 – 1] Grant Holt

63' [3 – 1] Steve Morison

71' [3 – 2] Demba Ba

82' [4 – 2] Grant Holt

„Manchester United“ 4 – 1 „Wolves“

17' [1 – 0] Nani

27' [2 – 0] Wayne Rooney

47' [2 – 1] Steven Fletcher

56' [3 – 1] Nani

62' [4 – 1] Wayne Rooney

„Liverpool“ 1 – 0 „QPR“

47' [1 – 0] Luis Suarez

„Swansea City“ 2 – 0 „Fulham“

56' [1 – 0] Scott Sinclair

90' [2 – 0] Dany Graham