0

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate penktadienio vakarą startavo 14-asis turas. Nesėkmių serija i toliau tęsiasi „Lyon“ klubui, kuris šį kartą namuose 1-2 pralaimėjo „Rennes“ ekipai.

Šeimininkai šiose varžybose pirmieji pelnė įvartį bei ėmė pirmauti, kuomet pirmojo kėlinio laikui ėmus tiksėti į pabaigą, 36-ą minutę, kamuolį į svečių vartus pasiuntė saugas Edersonas.

Visgi po dar dvejų minučių rezultatas tapo lygus. Jį išlygino svečių ekipos futbolininkas Jonathanas Pitroipa. Pirmasis kėlinys tuo ir baigėsi, tad komandos į rūbines patraukė rezultatui esant lygiam.

Antroje varžybų pusėje buvo pelnytas vienas įvartis ir jis krito į šeimininkų „Lyon“ futbolininkų vartus, kuomet 53-ą minutę Jiresas Ekoko nuginklavo vartininką Hugo Llorisą.

Kitos varžybos vyko tarp „Toulouse“ ir „Lille“ ekipų. Šis susitikimas baigėsi taikiai rezultatu 0-0.

Rezultatai:

„Lyon“ 1 - 2 „Rennes“

36' [1 - 0] Ederson, 38' [1 - 1] Jonathan Pitroipa, 53' [1 - 2] Jires Ekoko.

„Toulouse“ 0 - 0 „Lille“