Trečiadienį sužaistos dar aštuonerios UEFA Čempionų lygos grupių etapo pirmojo turo rungtynės.

Sensacingai Čempionų lygoje debiutavo Turkijos „Trabzonspor“ klubas, išvykoje 1-0 nugalėjęs tituluotąjį Milano „Inter“.

Pergalingą įvartį ekipai, kuri į pagrindinį turnyrą pateko paskutinę akimirką užėmusi diskvalifikuoto Stambulo „Fenerbahce“ vietą, 76 minutę įmušė gynėjas Ondrejus Celustka.

Kiek sunkiau sekėsi taip pat pirmą kartą pirmenybėse dalyvaujančiam „Man City“, kuris namie sužaidė taikiai 1-1 su „Napoli“.

Lygiąsias turtingiausiam pasaulio klubui išplėšė gynėjas Aleksandras Kolarovas, rungtynėms artėjant į pabaigą įmušęs įvartį baudos smūgiu.

Italai neilgai pirmavo po to, kai 69 minutę greitą ataką tiksliu smūgiu baigė Edinsonas Cavani.

Rezultatai:

A grupė:

„Man City“ - „Napoli“ 1:1

69min. [0 - 1] E.Cavani, 74min. [1 - 1] A.Kolarov

„Villarreal“ - Miuncheno „Bayern“ 0:2

7min. [0 - 1] T.Kroos, 76min. [0 - 2] Rafinha

B grupė:

Milano „Inter“ - „Trabzonspor“ 0:1

76min. [0 - 1] O.Celustka

„Lille“ - Maskvos CSKA 2:2

45min. [1 - 0] M.Sow, 57min. [2 - 0] B.Pedretti, 72min. [2 - 1] S.Doumbia, 90min. [2 - 2] S.Doumbia

C grupė:

„Basel“ - Galačio „Otelul“ 2:1

39min. [1 - 0] F.Frei, 58min. [1 - 1] M.Pena, 84min. [2 - 1] A.Frei (iš 11 m. baudinio)

82min. iš aikštės pašalintas A.Salageanu („Otelul“), 88min. iš aikštės pašalintas B.Huggel („Basel“)

Lisabonos „Benfica“ - „Man Utd“ 1:1

24min. [1 - 0] O.Cardozo, 42min. [1 - 1] R.Giggs

D grupė:

Amsterdamo „Ajax“ - „Lyon“ 0:0

Zagrebo „Dinamo“ - Madrido „Real“ 0:1

53min. [0 - 1] A.Di Maria

73min. iš aikštės pašalintas Marcelo („Real“)