Čempionų lygos paskutiniame atrankos etape - atkrintamosiose varžybose - trečiadienio vakarą sužaisti likę penki mačai. Juose sėkmė lydėjo šeimininkus - jie šventė visas pergales.

Bene didžiausią netikėtumą pateikė Danijos vicečempionė „Odense“ ekipa, namie 1-0 palaužusi Ispanijos atstovę „Villarreal“.

Nors svečiai dominavo ir galėjo įgyti pranašumą, jei ne fantastiškai žaidęs vartininkas Stefanas Wesselsas Hansas, dvikovos pabaigoje pergalę išplėšė bei nedidelį pranašumą prieš išvyką į Viljarealį suteikė „Odense“ saugas Henrikas Andreasenas.

Kitose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ įtikinamai 2-0 nugalėjo „Zurich“.

Bastianas Schweinsteigeris galva išvedė komandą į priekį 8 minutę, o 72 minutę persvarą sau įprastu smūgiu iš toli padvigubino Arjenas Robbenas.

Rezultatai:

Miuncheno „Bayern“ 2 - 0 „Zurich“

8' [1 - 0] B.Schweinsteiger, 72' [2 - 0] A.Robben, 90' iš aikštės pašalintas M.Beda („Zurich“)

Zagrebo „Dinamo“ 4 - 1 „Malmo“

4' [1 - 0] Sammir, 17' [1 - 1] A.Mehmeti, 56' [2 - 1] A.Rukavina, 61' [3 - 1] Sammir (iš 11 m. baudinio), 84' [4 - 1] F.Beciraj

Haifos „Maccabi“ 2 - 1 Genko „Racing“

8' [1 - 0] W.Amashe, 28' [2 - 0] V.Dvalishvili, 61' [2 - 1] E.Barda

„Odense“ 1 - 0 „Villarreal“

84' [1 - 0] H.Andreasen

Krokuvos „Wisla“ 1 - 0 Nikosijos „Apoel“

71' [1 - 0] P.Malecki