Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynėse tarp „Boston Bruins“ ir „Montreal Canadiens“ trečiadienį buvo pelnyta 14 įvarčių. Bostone vykusiame mače pergalę 8:6 šventė aikštės šeimininkai, praneta nhl.com.

Rungtynes papuošė ne tik įvarčių gausa, bet ir komandų vartininkų Timo Thomaso ir Carey Price'o muštynės.

Bostono komandos vartininkas T. Thomasas metė iššūkį C. Price'ui, kai aikštės kampe prasidėjo muštynės tarp žaidėjų. Tiesa, vartininkų dvikova nebuvo itin įdomi. Po C. Price'o smūgio T. Thomasas krito ant ledo, tačiau greitai atsistojo, o po to teisėjas nutraukė muštynes.

Trečiame kėlinyje ant ledo kilo dar dvi kelių žaidėjų muštynės, tačiau vartininkai šįkart nesikišo. Abiejų komandų žaidėjai kartu gavo 178 baudos minutes.