Lietuvos bėgikė Eglė Balčiūnaitė tapo Estijos lengvosios atletikos "Aukso lygos" ("Kuldliiga") žiemos sezono varžybų pirmojo etapo nugalėtoja. 21 metų šiaulietė laimėjo 800 m bėgimo rungtį.

Eglė trečiadienį distanciją įveikė per 2 min. 3,88 sek. ir įvykdė Dohoje (Kataras) vyksiančio pasaulio uždarų patalpų čempionato normatyvą. E. Balčiūnaitės rezultatas - geriausias iš lietuvių nuo 2000 metų.

Lina Grinčikaitė 60 m bėgimo rungties finale finišavo antra. Ji distanciją įveikė per

7,4 sek. Nugalėjo latvė Jekaterina Čekelė - 7,33 sek.

Sonata Tamošaitytė 60 m barjerinio bėgimo finale finišavo trečia. Ji distanciją įveikė per 8,35 sek., pagerindama savo rekordą.

Nugalėjo rusė Olga Samylova - 8,14 sek. Antra finišavo du kartus trečiadienį Estijos rekordą gerinusi Ksenija Balta - 8,16 sek.