lina grinčikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lina grinčikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lina grinčikaitė“.

Kalėdų Karavanas Kretingos mokykloms dovanos sporto inventoriaus, o miestiečiams – šventę

Gruodžio 9 dieną, penktadienį, 16 val. į Kretingos miesto Rotušės aikštę atkeliauja Kalėdų karavanas, kuris mokykloms atgabens dovanų – sportinio inventoriaus ir jaukų šventinį pasirodymą miestiečiams. Kartu su 17-ąjį kartą per Lietuvą keliaujančiu Kalėdų karavanu atvyks 3 olimpiečiai, kilę iš Klaipėdos ir jos krašto: lengvaatletė Lina Grinčikaitė-Samuolė, sunkiaatletis, RIO olimpinių žaidynių bronzos medalininkas Aurimas Didžbalis ir disko metikė Zinaida Sendriūtė.
2016-12-09

Europos lengvosios atletikos čempionų klubų taurės varžybose – dvigubas „Cosma“ triumfas

Pirmas blynas – neprisvilo. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje Europos lengvosios atletikos čempionų klubų taurės varžybose dalyvavę SC „Cosma“ vyrų ir moterų klubai nenusileido daugiau patirties bei gilesnes tradicijas turintiems varžovams bei B grupės varžybose užėmė pirmas vietas. „Cosma“ pergalės suteikė teisę kitąmet varžytis elitinėje A grupėje, kurioje gali dalyvauti tik po aštuonis pajėgiausius Senojo žemyno lengvosios atletikos klubus.
2015-05-31

Senojo žemyno uždarų patalpų čempionate sprinterė Lina Grinčikaitė tenkinosi 25-a pozicija

Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybėse Čekijos sostinėje šeštadienį 25-ą vietą tarp 37 klasifikuotų bėgikių atrankoje užėmė bei tarp 24 pusfinalio dalyvių moterų 60 bėgimo rungtyje nepateko sprinterė Lina Grinčikaitė. Penktajame kvalifikaciniame bėgime Lietuvos atstovė, aplenkusi dvi varžoves, finišavo šešta - 7,41 sekundės. Nuo pusfinalio L.Grinčikaitę skyrė 0,03 sekundės. "Jei šį sezoną būčiau turėjusi geresnį rezultatą, tada sakyčiau, jog apmaudu, kad nepatekau į pusfinalį.
2015-03-07

Į Europos čempionatą – su viltimi parvežti medalius

Rugpjūčio 12–17 dienomis į didžiausią Šveicarijos miestą Ciurichą kryps visų sporto aistruolių akys. Tiksinčių laikrodžių sostinėje nugriaudės ilgai lauktos Europos pirmenybės, į kurias išvyksta rekordinė Lietuvos delegacija. Iš Helsinkyje prieš dvejus metus vykusio Senojo žemyno čempionato lietuviai į tėvynę parvežė du medalius – šuolininkas Raivydas Stanys iškovojo sidabro, o sprinterė Lina Grinčikaitė – bronzos medalį.
2014-08-07

Bėgikė L. Grinčikaitė uždarų patalpų lengvosios atletikos turnyre Prancūzijoje finišavo antra

Prancūzijoje sekmadienį vykusiose tarptautinėse uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose (Meeting National de Bordeaux) Lina Grinčikaitė moterų 60 m bėgimo finale finišavo antra - 7,38 sekundės. Tai geriausias Lietuvos uždarų patalpų sezono rezultatas. Nugalėjo amerikietė Chauntae Bayne (7,30 sek.), o trečia finišavo italė Audrey Alloh (7,42 sek.). Finale Lietuvos sprinterė aplenkė portugalę Sonią Tavares (7,51 sek.), prancūzę Eloyse Lesueur (7,52 sek.
2014-01-27

Sprinterė L. Grinčikaitė – universiados vicečempionė

Sidabro medalį vasaros universiados Kazanėje (Rusija) lengvosios atletikos turnyre iškovojo 26-erių metų sprinterė Lina Grinčikaitė. Pirmadienį moterų 100 m bėgimo finale lietuvė sugaišo 11,32 ir vos 0,04 sekundės nusileido tik amerikietei Aurieyall Scott. Bronzos medalį iškovojo rumunė Andreea Luiza Ograzeanu (11,41 sek.). Tai trečiasis L. Grinčikaitė medalis Universiadose šioje rungtyje - 2009 metais Serbijoje ji tapo čempione, o 2011-aisiais Kinijoje tenkinosi bronza.
2013-07-08

ŠMM apdovanos Studentų vasaros universiados dalyvius

Spalio 26 d. 16 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje bus pagerbti studentai ir jų treneriai, iš 26-osios studentų vasaros universiados, rugpjūtį įvykusios Kinijoje, šiemet parvežę kaip niekad daug medalių: 5 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos. Lietuvos sportininkai, iškovoję 13 medalių, tarp pasaulio šalių užėmė 13 vietą, o Europoje – 6-ąją. Jiems bus įteikti medaliai „Už sporto pergales“, premijos, kitos dovanos.
2011-10-25

Sprinterė L. Grinčikaitė Europos čempionate iškopė į finalą

Lietuvos sprinterė Lina Grinčikaitė iškopė į Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykstančio 31-ojo Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionato moterų 60 m bėgimo rungties finalą. 23-ejų metų lietuvė šeštadienį pirmajame pusfinalyje finišavo ketvirta. Lina distanciją įveikė per 7,27 sek. ir pagerino asmeninį rekordą. L. Grinčikaitės rezultatas tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių buvo devintas. Į finalą iš kiekvieno pusfinalio pateko po keturias bėgikes.
2011-03-05

Lina Grinčikaitė apmaudžiai nepateko į finalą

Lietuvos sprinterė Lina Grinčikaitė Barselonoje (Ispanija) vykstančio 20-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 100 m bėgimo varžybose užėmė 12-ąją vietą. 23-ejų metų lietuvė pirmajame pusfinalio bėgime finišavo ketvirta (11,35 sek.; geriausias sezono rezultatas). Kad patektų į finalą, Linai reikėjo bėgti tik 0,04 sek. greičiau. Pusfinalio varžybose, kuriose dalyvavo 16 sportininkių, greičiausiai bėgo vokietė Verena Sailer – 11,06 sek.
2010-07-29

Sprinterė Lina Grinčikaitė pateko į Europos čempionato pusfinalį

Lietuvos sprinterė Lina Grinčikaitė pateko į Barselonoje (Ispanija) vykstančio 20-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 100 m bėgimo pusfinalį. 23-ejų metų lietuvė atrankos varžybų ketvirtajame bėgime trečiadienį distanciją įveikė per 11,48 sek. ir finišavo trečia. Tarp visų 32 atrankos varžybų dalyvių Linos rezultatas buvo devintas. Atrankos varžybose greičiausiai bėgo vokietė Verena Sailer – 11,27 sek.