Kaune pasibaigusiame Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionate kelialapį į kovo 6-7 dienomis Turine (Italija) vyksiantį Europos uždarų patalpų čempionatą užsitikrino sprinterė Lina Grinčikaitė, o kita klaipėdietė, ilgesnių nuotolių bėgikė Živilė Brokoriūtė, įtraukta į atsarginių sąrašą.

Tai nusprendė po čempionato posėdžiavę Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidiumo nariai.

21-ų metų amžiaus Pekino olimpinių žaidynių dalyvė ir geriausia praėjusių metų Klaipėdos miesto sportininkė L. Grinčikaitė laikinojoje sostinėje dar kartą apgynė šalies čempionės titulą. Greitakojė 60 metrų įveikė per 7,34 sek.

Romo ir Jolantos Beržinskų auklėtinė Ž. Brokoriūtė, bėgusi 400 m, tarp jaunimo neturėjo lygių, o tarp suaugusiųjų pelnė bronzos apdovanojimą - 58,09 sek.

E. Norvilas Kaune įdėmiai stebėjo savo auklėtinės Pekino olimpinių žaidynių dalyvės L. Grinčikaitės pasirodymą.

Apdovanojimais džiugino dar būrys uostamiesčio bėgikų. Natalija Piliušina tapo 800 m bėgimo rungties čempione (2 min. 13,35 sek.), Eglė Krištaponytė iškovojo vicečempionės laurus (1500 m įveikė per 4 min. 42,7 sek.), Tomas Petrauskas pelnė bronzą (800 m nubėgo per 1 min. 58,73 sek.).

Klaipėdos greitakojai maloniai nustebino vyrų 60 metrų bėgimo su barjerais rungtyje. Jaunimo grupėje lygių neturėjo Aurimas Paliubaitis (8,34 sek.). Tarp suaugusiųjų prizininkų laurai atiteko dviem klaipėdiečiams: Mindaugui Reinikovui (2 vieta - 8,22 sek.) ir Artūrui Janauskui (3 vieta - 8,29).

Geriausią Lietuvos sezono rezultatą užfiksavo klaipėdietis rutulio stūmikas Martynas Čiuželis, įrankį švystelėjęs 17 m 60 cm. Tarp jaunimo rutulio stūmimo sektoriuje lyderiavo Martyno pasekėjas Šarūnas Banevičius (17,25 m).