tomas petrauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas petrauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas petrauskas“.

„Drifto“ varžybų finalą Kaune laimėjo latvis, karaliaus titulas atiteko A. Vasiliauskui

Rugsėjo 9 d. Kauno urmo bazėje įvyko „D1Sport“ komandos organizuojamo Lietuvos „drifto“ čempionato finalas. Šalies šoninio slydimo varžybų Meka laikomoje ir aiškiai juntamą sulytį su į gatves patenkančia šio sporto dalimi turinčioje vietoje grūmėsi dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos ir Rusijos. Finalinį čempionato etapą po atkaklios kovos laimėjo „14 Motoring“ klubui atstovaujantis latvis Erikas Ulassas su 3 serijos BMW (E30), antras liko „Drifter.
2012-09-09

Kaimyną dėl degintos tvoros užmušę broliai pasiųsti už grotų

Du biržiečiai, atėmę gyvybę kaimynui, laisvės neteko ilgam: Justas Petrauskas nuteistas kalėti vienuolika metų, Tomas Petrauskas - dešimt metų. Tokį sprendimą, išnagrinėjęs Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorų perduotą nusikaltimų žmogaus gyvybei ir sveikatai baudžiamąją bylą, priėmė apygardos teismas.
titulinis 2012-04-05

L. Grinčikaitė iškovojo kelialapį į Turiną

Kaune pasibaigusiame Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionate kelialapį į kovo 6-7 dienomis Turine (Italija) vyksiantį Europos uždarų patalpų čempionatą užsitikrino sprinterė Lina Grinčikaitė, o kita klaipėdietė, ilgesnių nuotolių bėgikė Živilė Brokoriūtė, įtraukta į atsarginių sąrašą. Tai nusprendė po čempionato posėdžiavę Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidiumo nariai.