martynas čiuželis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martynas čiuželis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martynas čiuželis“.

L. Grinčikaitė iškovojo kelialapį į Turiną

Kaune pasibaigusiame Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionate kelialapį į kovo 6-7 dienomis Turine (Italija) vyksiantį Europos uždarų patalpų čempionatą užsitikrino sprinterė Lina Grinčikaitė, o kita klaipėdietė, ilgesnių nuotolių bėgikė Živilė Brokoriūtė, įtraukta į atsarginių sąrašą. Tai nusprendė po čempionato posėdžiavę Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidiumo nariai.
2009-02-24

L. Grinčikaitė triumfavo šeštąkart iš eilės

Savaitgalį Vilniuje vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės uždarųjų patalpų varžybose nemažai sportininkų pasiekė geriausius sezono rezultatus Lietuvoje. Mūsų šalies sprinterė Lina Grinčikaitė, greičiausiai nubėgusi 60 metrų, LLAF taurės varžybas laimėjo šeštą kartą iš eilės. Penktą kartą iš eilės 400 m bėgimo rungtyje nepralenkiamas buvo Vitalijus Kozlovas, ketvirtą kartą iš eilės 60 m barjerinį bėgimą laimėjo Simona Tamošaitytė, o trišuolio rungtį - Mantas Dilys.
2009-02-02

Kaune medalių dalybas pradėjo Lietuvos lengvaatlečiai

Penktadienį Kaune prasidėjo Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną dieną suaugusių varžybose išdalinta šešiolika medalių komplektų:     Moterys -60 m -1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda)                   7.35 sek.
2008-02-09

Įspūdingas A. Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybėse

Šeštadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną įspūdingai penkiakovės varžybose rungtyniavo olimpinė septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė. Ji surinko 4 614 taškų ir, pasiekusi antrą rezultatą pasaulyje šį sezoną, net 337 taškais užėmė antroje vietoje likusią kitą Kauno atstovę Viktoriją Žemaitytę. Bronzą penkiakovėje iškovojo vilnietė Rūta Balčiauskaitė - 3 185 taškai.