eglė krištaponytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eglė krištaponytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eglė krištaponytė“.

Vilniaus maratoną laimėjo D. Škarnulis ir V. Damašickienė

Šeštojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais šeštadienį tapo vilnietis Darius Škarnulis ir jonavietė Vilija Damašickienė. Jie paskelbti Lietuvos maratono čempionais. Pekino olimpinių žaidynių sportinio ėjimo varžybų dalyvis 31 metų D. Škarnulis 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 33 min. 16 sek. Antras finišavo kaunietis Tomas Venckūnas (2:36.05), o trečias - latvis Ivaras Valtas (2:41.55). 48 metų V. Damašickienė distanciją įveikė per 3 val. 13 min. 53 sek.
2009-09-13

L. Grinčikaitė iškovojo kelialapį į Turiną

Kaune pasibaigusiame Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionate kelialapį į kovo 6-7 dienomis Turine (Italija) vyksiantį Europos uždarų patalpų čempionatą užsitikrino sprinterė Lina Grinčikaitė, o kita klaipėdietė, ilgesnių nuotolių bėgikė Živilė Brokoriūtė, įtraukta į atsarginių sąrašą. Tai nusprendė po čempionato posėdžiavę Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidiumo nariai.
2009-02-24

Sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai Baltarusijoje

Baltarusijos sostinėje vykusiose tarptautinės Ravilios Agletdinovos atminimo lengvosios atletikos varžybose 1500 m moterų bėgimą laimėjo Eglė Krištaponytė - 4 minutės 22,55 sekundės. Rungties nugalėtoja pasiekė asmeninį rekordą bei geriausią sezono rezultatą Lietuvoje. Kitą geriausią sezono šalies rezultatą užfiksavo Živilė Balčiūnaitė, 10 000 m distancijoje sugaišusi 34 min. 12,00 sek.
2008-06-14

Paaiškėjo tarptautinio bėgimo "Gintarinė jūrmylė 2007" nugalėtojai

Savaitgalį Smiltynėje vyko VII tarptautinis bėgimas "Gintarinė jūrmylė 2007", kuri kartu buvo ir Lietuvos rudens kroso čempionatu bei jaunimo pirmenybėmis. 6 jūrmylių (11 112 m) bėgimą laimėjo ukrainietis Aleksandras Matvejčiukas (34 min. ir 46 sek.). Lietuvos čempionato prizininkais tapo bėgikai, užėmę 4-6 vietas.
2007-10-08

Prasidėjo Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

Šeštadienį Kaune prasidėjo dvi dienas truksiančios Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną nugalėtojais atskirose rungtyse tapo: 100 m - Lina Grinčikaitė (11,56 sek.
2007-06-17

Sėkmingi Lietuvos bėgikų startai Baltarusijos sostinėje

Baltarusijos sostinėje vykusiose garsios bėgikės Ravilios Agletdinovos atminimo lengvosios atletikos varžybose dalyvavo ir dešimt Lietuvos bėgikų. Nepralenkiamas vyrų 1 mylios bėgime buvo Vygantas Juškevičius (4 min. 12,70 sek.), o Andrejus Jegorovas (4:13,24) finišavo trečias. 400 m rungtyje antras finišavo Raimundas Turla (48,29 sek.), o Darius Bagaslauskas (1:52,54) 800 m distancijoje tenkinosi penktąja pozicija.
2007-06-16

Sostinėje vyko "Vilniaus baltų" klubo taurės lengvaatlečių varžybos

Ketvirtadienį sostinėje vykusiose sporto klubo "Vilniaus baltai" taurės lengvosios atletikos varžybose užfiksuotas ketvirtas per visą Lietuvos istoriją rezultatas vyrų 800 m bėgimo rungtyje. Vitalijus Kozlovas šią distanciją įveikė per 1 minutę 47,81 sekundės.Greičiau už jį 800 m nubėgo tik Mindaugas Norbutas (1:46,64; 2003), Pavelas Fedorenka (1:47,1; 1989) bei Egidijus Petrikas (1:47,2; 1978).Kitų rungčių nugalėtojais varžybose sostinėje tapo: 100 m   - Audra Dagelytė (11,59 sek.
2007-06-08

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.