Šeštojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais šeštadienį tapo vilnietis Darius Škarnulis ir jonavietė Vilija Damašickienė. Jie paskelbti Lietuvos maratono čempionais.

Pekino olimpinių žaidynių sportinio ėjimo varžybų dalyvis 31 metų D. Škarnulis 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 33 min. 16 sek. Antras finišavo kaunietis Tomas Venckūnas (2:36.05), o trečias - latvis Ivaras Valtas (2:41.55).

48 metų V. Damašickienė distanciją įveikė per 3 val. 13 min. 53 sek. Jai šis maratonas buvo 20-asis.

Pusės maratono distancijoje nugalėjo baltarusis Stepanas Rogovcevas (1:02.57) ir 2008 metų Vilniaus maratono nugalėtoja Diana Lobačevskė (1:17.01), gyvenanti Didžiojoje Britanijoje.

Mažojo maratono (2,3 km) varžybose pirmi buvo Vitalijus Kozlovas (6.07) ir Eglė Krištaponytė (6.51).

Vilniaus bėgimo maratoną aptemdė skaudi nelaimė. Įveikęs mažojo maratono distanciją, prie Gedimino prospekto ir T. Vrublevskio gatvės sankryžos mirė 73 metų bėgimo entuziastas Laimutis Petraitis ir Vilniaus „Stajerio“ klubo.