Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius škarnulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius škarnulis“.

Prasitarė apie į Baltarusiją bėgusią suverenų šeimą su 3 vaikais: štai kodėl vaikų negloboja giminaičiai

Dvi savaites ieškomą Vilčinskų šeimą su savavališkai išvežtais vaikais pasieniečiai sulaikė Ignalinos rajone, pasienyje su Baltarusija. Iš jų rūbų pareigūnai spėja, kad bėgliai buvo pasirengę kelionei per miškus ir galimai rengėsi neteisėtai kirsti sieną. Pateikę suklastotus kelionės dokumentus, bėgliai 100 km per valandą greičiu spruko nuo pasieniečių, kol galiausiai pareigūnai juos sulaikė netoli valstybės sienos.

Vilniaus maratoną laimėjo D. Škarnulis ir V. Damašickienė

Šeštojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais šeštadienį tapo vilnietis Darius Škarnulis ir jonavietė Vilija Damašickienė. Jie paskelbti Lietuvos maratono čempionais. Pekino olimpinių žaidynių sportinio ėjimo varžybų dalyvis 31 metų D. Škarnulis 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 33 min. 16 sek. Antras finišavo kaunietis Tomas Venckūnas (2:36.05), o trečias - latvis Ivaras Valtas (2:41.55). 48 metų V. Damašickienė distanciją įveikė per 3 val. 13 min. 53 sek.
2009-09-13

Živilė Balčiūnaitė rytoj bėgs su Kenijos atstovais

Rytoj Vilniuje jau ketvirtą kartą rengiamas tradicinis bėgimas "Bėkime kartu su Živile Balčiūnaite". Sykiu tai bus ir atvirasis Lietuvos 10 km bėgimo plentu čempionatas. Tik bėgimo išvakarėse sužinojusi varžoves trisdešimtmetė maratonininkė Ž.Balčiūnaitė neišsigando: "Šis bėgimas bus gera kontrolinė treniruotė. Kovosiu tik dėl pergalės." Mūsų šalies olimpietė kovo mėnesį buvo sunerimusi, kad dėl finansinių sunkumų bėgimas gali neįvykti.
2009-05-23

Vilniaus maratone – rekordai ir netikėtumai

Penktojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais tapo panevėžietis Kęstutis Jankūnas ir buvusi vilnietė Diana Lobačevskė (Maciušonytė). 22-ejų K.Jankūnas 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 28 min. 42 sek. Antras finišavo 46-erių Lenkijos atstovas Marekas Dzilgielewskis. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 6 min. 46 sek. Trečiąją vietą užėmė Pekino olimpinių žaidynių sportinio ėjimo varžybų dalyvis 30-metis vilnietis Darius Škarnulis.
2008-09-15

Rekordiniame Vilniaus maratone startuos ir Ž. Balčiūnaitė

Rugsėjo 13 d., šeštadienį, sostinėje vyks penktasis tarptautinis Vilniaus maratonas, kuriame šiemet varžysis rekordinis skaičius bėgimo profesionalų ir mėgėjų iš viso pasaulio.   Ilgąsias bėgimo distancijas - Vilniaus maratoną (42 km 195 m) ir „Viadrus“ pusę maratono (21 km 97 m) - planuoja įveikti daugiau nei 500 bėgikų, tarp kurių pirmą kartą bus didžiausia Lietuvos bėgimo žvaigždė olimpietė Živilė Balčiūnaitė.
2008-09-11

Lengvaatlečiai išsiaiškino, kas vyks į olimpiadą

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, surengtas Kaune, ne vienam sportininkui tapo paskutine galimybe įrodyti savo vertę ir išsikovoti kelialapį į Pekino (Kinija) olimpines žaidynes, rašo pirmadienio "Lietuvos žinios". Ieties metikės Indrė Jakubaitytė ir Inga Stasiulonytė šiandien susikaus per papildomas varžybas. Tada ir paaiškės, kuri iš šių sportininkių su Lietuvos lengvaatlečių rinktine vyks į Pekino olimpines žaidynes.
2008-07-21

Kaune medalių dalybas pradėjo Lietuvos lengvaatlečiai

Penktadienį Kaune prasidėjo Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną dieną suaugusių varžybose išdalinta šešiolika medalių komplektų:     Moterys -60 m -1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda)                   7.35 sek.