tomas venckūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas venckūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas venckūnas“.

Vilniaus maratoną laimėjo D. Škarnulis ir V. Damašickienė

Šeštojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais šeštadienį tapo vilnietis Darius Škarnulis ir jonavietė Vilija Damašickienė. Jie paskelbti Lietuvos maratono čempionais. Pekino olimpinių žaidynių sportinio ėjimo varžybų dalyvis 31 metų D. Škarnulis 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 33 min. 16 sek. Antras finišavo kaunietis Tomas Venckūnas (2:36.05), o trečias - latvis Ivaras Valtas (2:41.55). 48 metų V. Damašickienė distanciją įveikė per 3 val. 13 min. 53 sek.
2009-09-13

Pagerbti neolimpinių sporto šakų atstovai

Antradienį Kūno kultūros ir sporto departamente (KKSD) pagerbti sportininkai, neolimpinių sporto šakų pasaulio ir Europos pirmenybėse iškovoję medalius, jų treneriai, geresnių rezultatų siekti padėję mokslininkai bei šalies sportui nusipelnę bei jubiliejus pažymintys asmenys. „Džiugu matyti reikšmingus neolimpinių sporto šakų atstovų pasiekimus",- sakė KKSD generalinis direktorius Algirdas Raslanas.
2008-05-20

Paaiškėjo tradicinio Nidos pusės maratono bėgimo nugalėtojai

Nidoje vykusio tradicinio pusės maratono bėgimo, kuris kartu buvo ir Lietuvos čempionatas, nugalėtoju tarp vyrų tapo Aurimas Skinulis iš Kėdainių, distanciją įveikęs per 1 valandą 11 minučių ir 28 sekundes.
2007-10-01

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate kandidatai į pasaulio čempionatą iškovojo pergales

Dvi dienas Kaune vykusiame 79-ajame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate rinktinės kandidatai dalyvauti rugpjūčio 23-31 dienomis Prancūzijoje vyksiančiame pasaulio čempionate nugalėjo savo rungtyse. Didžiausia lietuvių viltis pasaulio pirmenybėse olimpinis čempionas disko metikas Virgilijus Alekna diską nuskraidino 67,71 m, sprinterė Agnė Eggerth (Visockaitė - BNS) 100 m nubėgo per 11,37 sek. ir pagerino čempionatų rekordą, Kristina Saltanovič 20 km nužingsniavo per 1 val. 31 min. 9 sek.
2003-08-03

Pirmajame dešimtuke - trys Lietuvos bėgikai

12-ajame Pieno pusės maratono bėgime Lenkijoje sekmadienį (06.15) Lietuvos atstovas Dainius Šiaučikovas užėmė trečiąją vietą. Jis 21 km 97,5 m nubėgo per 1 val. 9 min. 10 sek. Nuo nugalėtojo lenko Mariuszo Kaminski (Mariušo Kaminskio) D. Šiaučikovas atsiliko 47 sek. Antras finišavo baltarusis Pavelas Masėjus, nugalėtojui pralaimėjęs 17 sek. Šeštąją vietą užėmė Tomas Venckūnas (atsiliko 2 min. 33 sek.), o dešimtas finišavo Pavelas Fedorenka (5 min. 40 sek.