12-ajame Pieno pusės maratono bėgime Lenkijoje sekmadienį (06.15) Lietuvos atstovas Dainius Šiaučikovas užėmė trečiąją vietą. Jis 21 km 97,5 m nubėgo per 1 val. 9 min. 10 sek.

Nuo nugalėtojo lenko Mariuszo Kaminski (Mariušo Kaminskio) D. Šiaučikovas atsiliko 47 sek. Antras finišavo baltarusis Pavelas Masėjus, nugalėtojui pralaimėjęs 17 sek.

Šeštąją vietą užėmė Tomas Venckūnas (atsiliko 2 min. 33 sek.), o dešimtas finišavo Pavelas Fedorenka (5 min. 40 sek.).

Bėgimo nugalėtojui atiteko karvė, kuri vėliau buvo parduota iš varžytynių.

Tarp moterų lietuvė Gailutė Keliuotienė buvo trečia - 1 val. 31 min. 50 sek. Pirmąją ir antrąją vietas užėmė Baltarusijos atstovės - atitinkamai Natalija Vasilevska (1:18.16) ir Natalija Kravec (1:21.22).

Šiame bėgime lenktyniavo 71 dalyvis. Lietuvai atstovavo net 22 bėgikai ir bėgikės.