pavelas fedorenka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pavelas fedorenka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pavelas fedorenka“.

Bertašius tęsia žygdarbius – pagerino 30 metų gyvavusį Lietuvos rekordą

Tris dešimtmečius pajėgiausiu istorijoje Lietuvos 1500 m rungties bėgiku galėjęs vadintis Pavelas Fedorenka šį „titulą” prarado galutinai. Vasarą šios distancijos rekordą pagerinęs Simas Bertašius šeštadienį okupavo ir uždarų patalpų rekordininko grafą. Šeštadienį Liuksemburge 25-erių lietuvis 1500 m įveikė per 3 min. 42,83 sek. bei 0,23 sek. pagerino net 31-erius metus išsilaikiusį P. Fedorenkos pasiekimą.
2019-02-03

Panevėžio bėgime – trys Lietuvos rekordininkai

Sekmadienį Panevėžyje vyko bėgimo varžybos, kuriose savo jėgas išbandė kone pusė tūkstančio panevėžiečių ir svečių. Prie starto linijos stojo ne tik miesto politikai, FK „Panevėžys” futbolininkai ir „Lietkabelio“ šokėjos, bet ir net trys esami ar buvę Lietuvos rekordininkai – Pavelas Fedorenka (1500 m.), Edita Grigelionytė (šuolis su kartimi) ir Živilė Balčiūnaitė (maratonas). Pastaroji buvo greičiausia moterų 10 kilometrų bėgime, finišą kirtusi po 34 minučių ir 28 sekundžių.
2015-05-31

R. Drazdauskaitė greičiausiai bėgo ir Taline

Šeštadienį Vilniuje nugalėjusi 10 km bėgimą, sekmadienį Rasa Drazdauskaitė greičiausiai įveikė tokią pat distanciją ir Estijos sostinėje vykusiame "SL Ohtulehe Rahvajooks" bėgime.Nugalėtojos laikas 10 km distancijoje - 35 minutės ir 47 sekundės.Ketvirtąją vietą tarp moterų Talino bėgime užėmė Inga Juodeškienė (39:21).Tai jau šeštoji lietuvių pergalė per ketvirčio amžiaus bėgimų Estijos sostinėje istoriją.
2007-09-24

Sostinėje vyko "Vilniaus baltų" klubo taurės lengvaatlečių varžybos

Ketvirtadienį sostinėje vykusiose sporto klubo "Vilniaus baltai" taurės lengvosios atletikos varžybose užfiksuotas ketvirtas per visą Lietuvos istoriją rezultatas vyrų 800 m bėgimo rungtyje. Vitalijus Kozlovas šią distanciją įveikė per 1 minutę 47,81 sekundės.Greičiau už jį 800 m nubėgo tik Mindaugas Norbutas (1:46,64; 2003), Pavelas Fedorenka (1:47,1; 1989) bei Egidijus Petrikas (1:47,2; 1978).Kitų rungčių nugalėtojais varžybose sostinėje tapo: 100 m   - Audra Dagelytė (11,59 sek.
2007-06-08

Pirmajame dešimtuke - trys Lietuvos bėgikai

12-ajame Pieno pusės maratono bėgime Lenkijoje sekmadienį (06.15) Lietuvos atstovas Dainius Šiaučikovas užėmė trečiąją vietą. Jis 21 km 97,5 m nubėgo per 1 val. 9 min. 10 sek. Nuo nugalėtojo lenko Mariuszo Kaminski (Mariušo Kaminskio) D. Šiaučikovas atsiliko 47 sek. Antras finišavo baltarusis Pavelas Masėjus, nugalėtojui pralaimėjęs 17 sek. Šeštąją vietą užėmė Tomas Venckūnas (atsiliko 2 min. 33 sek.), o dešimtas finišavo Pavelas Fedorenka (5 min. 40 sek.