Daugiau nei 50 pajėgiausių šalies kovotojų sekmadienį Klaipėdoje varžėsi Lietuvos kiokušin karatė žiemos pirmenybėse, kovodami dėl apdovanojimų bei teisės dalyvauti Europos čempionate balandžio mėnesį.

Svorio kategorijoje iki 70 kg nugalėtoju tapo daugkartinis Lietuvos čempionas, Europos čempionatų prizininkas kaunietis Vytautas Kalvaitis (klubas "Oriens").

V. Kalvaitis visas kovas baigė jam įprastu stiliumi- nokautais anksčiau laiko, tik su vienu šių varžybų favoritu laikytu kauniečiu Vytautu Viščiumi kova užsitęsė ir nugalėtoją išaiškino lentelių laužymo testas.

V. Kalvaitis teisėjų kolegijos buvo pripažintas geriausiu turnyro kovotoju. Antrąją vietą šioje kategorijoje iškovojo vilnietis Aivaras Dadūra (klubas "Saulės ženklas"), trečiąją - daugkartinis Europos čempionatų prizininkas kaunietis V. Viščius (klubas "Rifas").

Svorio kategorijoje iki 80 kg pirmą vietą iškovojo kaunietis Norbertas Lisauskas ("Rifas"), kuris buvo apdovanotas ir specialiu prizu už norą nugalėti.

Sidabro medalį pelnė vilnietis Vytautas Cėpla ("Saulės ženklas"), bronzos - kaunietis Egidijus Baldauskas ("Rifas").

Svorio kategorijoje iki 90 kg antrą kartą iš eilės čempionu tapo vilnietis Dmitrijus Aleksandrovas ("Saulės ženklas"), finale įspūdingu nokautu įveikęs antrąją vietą užėmusį kaunietį Ramūną Burneikį ("Rifas"). Trečias liko kaunietis Alfredas Jakštas ("Rifas").

Sunkiausioje (+90 kg) svorio kategorijoje auksas atiteko varžybų šeimininkams - pirmas buvo klaipėdietis Nerijus Kaubrys ("Okinava").

Antroji vieta atiteko kauniečiui Andriui Draugeliui ("Kariai"), trečioji - taip pat kauniečiui Romui Levinui ("Kumštis").

Tarp merginų svorio kategorijoje iki 55 kg geriausia pripažinta vilnietė Rita Pivoriūnaitė ("Saulės ženklas"), kuri teisėjų sprendimu išrinkta ir geriausia kovotoja.

Svorio kategorijoje iki 65 kg čempione tapo kaunietė Inga Mikštaitė ("Kariai"), o +65 kg svorio kategorijoje nugalėjo kaunietė Aneta Gudelytė ("Fortitudo").

Kata rungtyje tarp vyrų nugalėtoju tapo daugkartinis Lietuvos čempionas kaunietis Raimundas Paškauskas ("Katana"), tarp moterų - klaipėdietė Diana Mačiūtė ("Okinava").

Pirmenybių nugalėtojai pateko į Lietuvos rinktinės sudėtį ir kartu su jau vietą rinktinėje užsitikrinusiais praėjusių metų Europos čempionato prizininkais mes iššūkį pajėgiausiems Senojo žemyno kovotojams balandžio mėnesio 21 dieną Vilniuje vyksiančiose Europos pirmenybėse.