inga mikštaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „inga mikštaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „inga mikštaitė“.

Lietuvos karatė kovotojai pasirengę pasaulio čempionatui: laukia sunkios kovos

Lietuvos kiokušin karatė rinktinė penktadienį Kelcuose (Lenkija) užbaigė paskutiniuosius darbus prieš 2022 metų pasaulio čempionato pradžią ir laukia šeštadienį prasidėsiančių kovų.
2022-09-23

Išrinkti geriausi Kauno miesto sportininkai

Trečiadienį Kaune surengta tradicinė „Kauno sporto apdovanojimų“ ceremonija, kurioje buvo apdovanoti geriausi šių metų miesto sportininkai. Geriausiu Kauno sportininku buvo išrinktas šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas. Jis šiemet iškovojo Lietuvos čempiono titulą ir laimėjo Universiados bronza. Geriausia Kauno sportininke tapo Inga Mikštaitė. Kiokušin karatė kovotoja šiemet tapo Europos čempione bei pasaulio vicečempione.
2019-12-19

Tris pasaulio čempionų medalius žadėję Lietuvos karate meistrai liko be aukso

Kazachstano sostinėje Astanoje šiandien baigėsi 2017 metų pasaulio kiokušin karatė čempionatas. Jame Lietuvos atstovai iškovojo du bronzos apdovanojimus. Pirmoji medalį dar išvakarėse užsitikrino Inga Mikštaitė, tačiau tituluotos kaunietės ambicijos svorio kategorijos iki 60 kg varžybose buvo gerokai didesnės. Vis dėlto pusfinalyje Lietuvos sportininkė po itin lygios kovos teisėjų sprendimu turėjo užleisti kelią į finalą čempionato šeimininkų atstovei Jekaterinai Gurovai.
2017-07-02

Kiokušin karatė čempionato intrigos – kas mes iššūkį V.Gudauskui?

Vasario 4 dieną Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje vyks 2017 metų Lietuvos kiokušin karatė suaugusiųjų čempionatas, žadantis šio kovinio meno gerbėjams ne vieną intrigą. Šių metų čempionatas vyks pagal naują sistemą: vyrai kovos net 9 svorio kategorijose, moterys – 6. Lygiuojantis į olimpinę sistemą, visos svorio kategorijos išdėstytos kas 5 kg: vyrai kovos kategorijose iki 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95 ir virš 95 kg, o moterys – iki 50, 55, 60, 65, 70 ir virš 70 kg.
2017-02-03

Ištraukti kiokušin karatė pasaulio čempionato burtai

Geriausi Lietuvos kiokušin karatė meistrai, rudenį dalyvausiantys kas ketverius metus Japonijoje vykstančiame absoliučios svorio kategorijos pasaulio čempionate, kuris dar vadinamas karatė olimpiada, sužinojo savo pirmuosius varžovus. Prieš traukiant burtus paaiškėjo, kad Lietuvos delegacija šiais metais bus gausiausia istorijoje. Iš viso į Japoniją vyks ir čempionate dalyvaus net 17 mūsų sportininkų – 7 moterys ir 10 vyrų.
2015-08-10

Finale traumą patyrusi I. Mikštaitė susigrąžino Europos kiokušin karate titulą

Lietuvos pilno kontakto (kiokušin) rinktinės kovotoja kaunietė Inga Mikštaitė savaitgalį ketvirtą kartą tapo Europos kiokušin karatė čempione. Tačiau išgirsti jos garbei skambančio Lietuvos himno ir atsiimti aukso medalio vienai techniškiausių pasaulio kovotojų neteko – I.Mikštaitė, po neleistino varžovės smūgio į galvą, tuo metu buvo medikų globoje.
2014-06-06

Karatistė Margarita Čiuplytė tapo pasaulio čempione

Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame ketvirtajame pasaulio kiokušin karatė čempionate Lietuvos atstovė Margarita Čiuplytė svorio kategorijoje virš 65 kg iškovojo aukso medalį.
2009-06-21

Lietuvos atstovai tęsia kovą karatė čempionate

Sankt Peterburge (Rusija) vykstančiame ketvirtajame pasaulio kiokušin karatė čempionate pirmąją varžybų dieną - šeštadienį - po dvi pergales iškovojo ir kovą dėl apdovanojimų tęs septyni iš 12 Lietuvos sportininkų. Moterų svorio kategorijoje iki 65 kg Inga Mikštaitė pirmojoje kovoje įveikė Pietų Afrikos Respublikos atstovę Sizakelę Niembę (Sizakele Nyembe), o ketvirtfinalyje nugalėjo rusę Iriną Valjevą.
2009-06-20

Karatistų iššūkis pasaulio autoritetams

Šeštadienį Sankt Peterburge prasideda pasaulio kiokušin karatė čempionatas, kuriame kaip niekad gausi Lietuvos delegacija planuoja pelnyti du medalius. Kas ketverius metus rengiamose planetos pirmenybėse pagal svorio kategorijas Sankt Peterburge mūsų šaliai atstovaus 12 sportininkų - 9 vyrai bei 3 moterys. Prieš ketverius metus pasaulio čempionate Osakoje buvo tik 5 Lietuvos pasiuntiniai - 4 vyrai ir 1 moteris. Mūsiškiai lenkia favoritus. „Nė vienam nebus lengva.
2009-06-20

Pasaulio kiokušin karatė čempionate – dvylika Lietuvos atstovų

Birželio 20-21 dienomis Sankt Peterburge (Rusija) vyksiančiame pasaulio kiokušin karatė čempionate dalyvaus dvylika Lietuvos atstovų, o iš viso trijose vyrų ir trijose moterų kategorijose varžysis 144 geriausi pasaulio sportininkai. Lietuvai atstovaus trys moterys ir devyni vyrai. Pasaulio kiokušin karatė čempionatas, kuriame kovojama atskirose svorio kategorijose, rengiamas kas ketveri metai. Dėl kelialapių į pasaulio čempionatą dešimtyje pasaulio regionų kovojo 82 šalių atletai.