diana mačiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „diana mačiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „diana mačiūtė“.

Diana Mačiūtė – pirmoji moteris Lietuvos istorijoje, pelniusi penktojo dano juodąjį diržą

Rugsėjo 27-28 dienomis Kelcuose (Lenkija) vyko aukščiausio rango karatė meistrų seminaras bei juodų diržų kvalifikacijos kėlimo egzaminas. Jame dalyvavo ir vieno iš stipriausių kiokušin karatė klubo „Okinava“ prezidentė Diana Mačiūtė. Diana yra ne tik du kartus pripažinta geriausia metų trenerė, bet ir LKKF prezidiumo narė, Lietuvos rinktinės trenerė, pasaulio ir Europos čempionė.
61 2022-09-29

Lietuvos kiokušin karatė čempionate – Kauno klubo sportininkų triumfas

Kėdainiuose įvykusiame 2021 m. Lietuvos kiokušin karatė čempionate geriausiai sekėsi Kauno „Rifo“ sportininkams, kurie iškovojo 4 aukso medalius, 2 sidabro ir 1 – bronzos. Ričardo Poškos vadovaujamo klubo auklėtiniai tarpusavyje susitiko 2 finaluose: moterų svorio kategorijoje iki 50 kg Brigita Svinkūnaitė nugalėjo Viktoriją Dambrauskaitę, o vyrų svorio kategorijoje iki 65 kg Romualadas Auga įrodė savo pranašumą prieš brolį Martyną.
2021-02-14

Lietuvos karatė meistrai iškovojo pirmuosius medalius Europos čempionate

Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidėjusiame 2019 metų pilno kontakto (kiokušin) karatė Europos čempionate Lietuvos sportininkai jau rytinėje šeštadinio varžybų dalyje iškovojo pirmuosius apdovanojimus. Moterų katos rungtyje Raminta Makackaitė užėmė antrąją vietą, o Diana Mačiūtė ir Justina Zykutė pasidalino trečiąją poziciją. Pirmąja Europos čempione tapo belgė An Driesens-Polimeno.
2019-04-13

Kiokušin karatė čempionato intrigos – kas mes iššūkį V.Gudauskui?

Vasario 4 dieną Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje vyks 2017 metų Lietuvos kiokušin karatė suaugusiųjų čempionatas, žadantis šio kovinio meno gerbėjams ne vieną intrigą. Šių metų čempionatas vyks pagal naują sistemą: vyrai kovos net 9 svorio kategorijose, moterys – 6. Lygiuojantis į olimpinę sistemą, visos svorio kategorijos išdėstytos kas 5 kg: vyrai kovos kategorijose iki 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95 ir virš 95 kg, o moterys – iki 50, 55, 60, 65, 70 ir virš 70 kg.
2017-02-03

Ištraukti kiokušin karatė pasaulio čempionato burtai

Geriausi Lietuvos kiokušin karatė meistrai, rudenį dalyvausiantys kas ketverius metus Japonijoje vykstančiame absoliučios svorio kategorijos pasaulio čempionate, kuris dar vadinamas karatė olimpiada, sužinojo savo pirmuosius varžovus. Prieš traukiant burtus paaiškėjo, kad Lietuvos delegacija šiais metais bus gausiausia istorijoje. Iš viso į Japoniją vyks ir čempionate dalyvaus net 17 mūsų sportininkų – 7 moterys ir 10 vyrų.
2015-08-10

Kiokušin karatė Lietuvos čempionai katos rungtyje – D. Mačiūtė ir R. Paškauskas

Geriausi Lietuvos kiokušin karatė meistrai šeštadienį susirinko į Vilniaus „Lietuvos ryto“ areną, kurioje visą savaitgalį vyks šalies čempionato kovos. Šeštadienį sportininkai varžėsi katos rungtyje. Tarp vyrų pirmąsias dvi vietas užėmė Kauno klubo „Katana“ atstovai. Čempionu tapo Raimundas Paškauskas, o antrąją vietą užėmė Gintas Gervelis.
2015-02-07

Lietuviai Europos kiokušin karatė čempionate iškovojo net 9 medalius

Bulgarijoje pasibaigusiose Europos kiokušin karatė pirmenybėse suaugusiųjų amžiaus grupėje Lietuvos rinktinė iškovojo devynis medalius. Senojo žemyno čempionu (svorio kategorija +90 kg) tapo Lukas Kubilius, o sidabrą pelnė Inga Mikštaitė (65 kg) bei Mindaugas Pavilionis (90 kg). Bronzos apdovanojimais tenkinosi Diana Mačiūtė (kata), Raimondas Paškauskas (kata), Rita Pivoriūnaitė (55 kg), Margarita Čiuplytė (65 kg), Andrius Miseckas (70 kg) ir Darius Gudauskas (90 kg). Ten pat Plovdive vyku...
2008-05-26

Paaiškėjo Lietuvos kiokušin karatė žiemos čempionato nugalėtojai

Daugiau nei 50 pajėgiausių šalies kovotojų sekmadienį Klaipėdoje varžėsi Lietuvos kiokušin karatė žiemos pirmenybėse, kovodami dėl apdovanojimų bei teisės dalyvauti Europos čempionate balandžio mėnesį.