Kėdainiuose įvykusiame 2021 m. Lietuvos kiokušin karatė čempionate geriausiai sekėsi Kauno „Rifo“ sportininkams, kurie iškovojo 4 aukso medalius, 2 sidabro ir 1 – bronzos.

Ričardo Poškos vadovaujamo klubo auklėtiniai tarpusavyje susitiko 2 finaluose: moterų svorio kategorijoje iki 50 kg Brigita Svinkūnaitė nugalėjo Viktoriją Dambrauskaitę, o vyrų svorio kategorijoje iki 65 kg Romualadas Auga įrodė savo pranašumą prieš brolį Martyną.

Dvejuose vyrų finaluose „Rifo“ sportininkai susitiko su Pauliaus Klapatausko vadovaujamo Vilniaus „Saulės ženklo“ auklėtiniais ir būtent šios pergalės lėmė, kad komandinėje įskaitoje nugalėjo laikinosios sostinės atstovai. Taip 65-75 kg svorio kategorijos finale Domas Sutkus nugalėjo Sasį Vincevičių, o Kęstutis Radvila po labai sunkios, ilgos ir lygios kovos palaužė Jurą Sokolovą.

Sostinės klubas čempionatą baigė savo sąskaitoje turėdamas 2 aukso ir 4 sidabro medalius. Čempionų titulus „Saulės ženklui“ pelnė Edgardas Sečinskis, 85-95 kg svorio kategorijos finale nugalėjęs treniruočių partnerį Orestą Abazorių, ir Vaiva Kairaitytė (55-60 kg), finale palaužusi Elizą Rackevič iš Vilniaus „Shin“.

Taip pat du aukso medalius iškovojo Žemaitijos regione veikiantis klubas „Shodan“. Vieną titulą Luko Kubiliaus vadovaujamam klubui pelnė sunkiasvoris Eventas Gužauskas, gražioje lemiamoje svorio kategorijos virš 95 kg kovoje įrodęs savo pranašumą prieš Antaną Klibavičių (Jonavos „Kumite“). Antroji čempionų taurė buvo pelnyta katos rungtyje, kurią laimėjo Matas Jonauskas. Be to, „Shodan“ sportininkai iškovo vieną sidabro ir tris bronzos apdovanojimus.

Po vieną čempionų titulą Kėdainiuose pavyko pelnyti Klaipėdos „Okinavos“ (Diana Mačiūtė; kata), Vilniaus „Budoros“ (Brigita Gustaitytė; virš 65 kg), Anykščių „Tako“ (Aneta Meškauskienė; 60-65 kg) ir Vilniaus „Atemi“ (Evelina Bidžanova; 50-55 kg) atstovams.

Lietuvos čempionate prizinėmis vietomis iš viso džiaugėsi 13 klubų atstovai.