Pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Milano „Armani Jeans“ (Italija) klubas, kuris svečiuose 79:70 (11:16, 23:19, 15:16, 30:19) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusią Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija) ekipą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkai dar pirmavo (59:57), tačiau tolimų metimų dėka svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, o susitikimo pabaigoje išlaikė saugų pranašumą.

29 minutes aikštelėje praleidęs Jonas Mačiulis nugalėtojams surinko 18 (dvitaškiai 5/10, tritaškiai 2/4, baudos 2/2) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas, 3 sykius suklydo bei 4 kartus pažeidė taisykles.

Marijonas Petravičius per 15 minučių pelnė 4 (dvitaškiai 1/3, baudos 2/4) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė bei išprovokavo 4 pražangas.

„Ewe Baskets“: J.Fosteris 20 (tritaškiai 1/7), J.Perkovičius 14, R.Pauldingas 12, M.Scekičius 10.

„Armani Jeans“: J.Mačiulis 18, M.Rocca 16, M.Hallas ir M.Mordente – po 11, M.Finley 9.