ewe baskets

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ewe baskets“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ewe baskets“.

Kovingumu patenkintas Giedrius Žibėnas krepšinį lygino su regbiu

Vilniaus „Rytas“ (3/2) FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose 71:69 palaužė Oldenburgo „EWE Baskets“ ekipą (1/4) ir užsitikrino patekimą į kitą etapą. Vilniaus komandos vyriausiasis treneris Giedrius Žibėnas po rungtynių akcentavo, jog tai buvo tarsi finalas, kurį buvo būtina laimėti. „Abiem komandoms tai buvo tarsi finalas ir džiaugiuosi, kad tą finalą laimėjome. Niekam nerūpi, kaip laimėjome. Noriu padėkoti žaidėjams, kurie save aukojo.
2021-12-13

„Rytas“ namie įveikė vokiečius ir garantavo sau vietą kitame Čempionų lygos etape

Svarbią pergalę FIBA Čempionų lygos H grupės 5-ojo turo rungtynėse iškovojo Vilniaus „Ryto“ krepšininkai. Vilniečiai (3/2) namie 71:69 (19:17, 22:16, 17:18, 13:18) įveikė Oldeburgo „Ewe Baskets“ komandą iš Vokietijos (1/3) ir užsitikrino vietą „įkrintamosiose“ varžybose. „Ryto“ krepšininkai ir jų gerbėjai prieš rungtynes tylos minute pagerbė prieš savaitę netikėtai mirusį buvusį šios komandos legionierių iš Serbijos Stevaną Jelovacą.
2021-12-13

Vilniaus „Ryte“ – du COVID-19 atvejai žaidėjams

Vilniaus „Ryto“ komandoje – pirmieji teigiami COVID-19 atvejai šiame sezone. Koronavirusas nustatytas dviems sostinės ekipos krepšininkams. Laikydamiesi SAM ir „Betsafe–LKL“ reikalavimų, „Ryto“ žaidėjai buvo izoliuoti nuo komandos. Po visiems atliktų COVID-19 testų, likę sostinės komandos nariai sulaukė neigiamų testų rezultatų ir grįžo į treniruotes.
2021-10-09

Nesėkmingas startas Europoje: „Rytas“ pralaimėjo paskutinių sekundžių dramą

Sezoną Europoje pralaimėjimu pradėjo Vilniaus „Rytas“. Giedriaus Žibėno auklėtiniai FIBA Čempionų lygos H grupėje išvykoje 72:76 (18:16, 20:21, 21:21, 13:18) nusileido Oldenburgo „Ewe Baskets“ krepšininkams. Mačas klostėsi labai atkakliai. Jau nuo pat pirmųjų minučių komandos žengė taškas į tašką. Po dešimties minučių vilniečiai pirmavo dviem taškais.
2021-10-06

Marius Grigonis išvedė komandą į pusfinalį

Marius Grigonis buvo rezultatyviausias bei naudingiausias komandoje, o Berlyno ALBA laimėjo lemiamas Vokietijos Bundeslygos ketvirtfinalio rungtynes. Namie žaidusi lietuvio ekipa 85:68 (17:19, 28:16, 18:17, 22:16) nugalėjo Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkus ir serijoje triumfavo 3:2. Pusantro kėlinio vyko atkakli bei permaininga kova. Vėliau iniciatyva priklausė ALBA.
2018-05-17

Marius Grigonis buvo naudingiausias pergalingose rungtynėse

Vokietijos krepšinio lygoje puikias rungtynes sužaidė Marius Grigonis. Jis buvo naudingiausias mače, o lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA savo aikštėje 96:86 (23:23, 30:22, 18:20, 25:21) nugalėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“. Beveik du kėlinius vyko atkakli kova, bet po pertraukos išryškėjo šeimininkų pranašumas. M. Grigonis buvo naudingiausias rungtynėse. Lietuvio sąskaitoje – 21 balas. Krepšininkas per 30 minučių pelnė 14 taškų, pataikęs visas penkias baudas.
2018-04-14

Įspūdingo Jonte Flowerso žaidimo pergalei Vokietijoje neužteko

Nesėkmę FIBA Čempionų lygos rungtynėse patyrė Žydrūno Urbono vadovaujama Utenos „Juventus“ (2/4) ekipa, kuri svečiuose Vokietijoje 95:102 (29:26, 22:18, 16:34, 28:24) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (4/2) komandai.
2017-11-15

Vokietijoje – dar vienas įspūdingas Martyno Mažeikos pasirodymas

21 taškas debiutinėse rungtynėse, 20 – antrosiose. Toks buvo Martyno Mažeikos savaitgalis. Sekmadienį 32-ejų krepšininkas atvedė komandą į pergalę svečiuose – Jėnos „Science City“ 88:75 (21:16, 24:13, 20:18, 23:28) nugalėjo Bairoito „Medi“. Svečiai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės. „Science City“ pataikė aštuonis tritaškius iš 17-os (47 procentai), „Medi“ – keturis iš 23 (17 proc.). M. Mažeika buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas.
2017-10-16

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.