Trečiadienį Vokietijos krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno "Eisbaren" komanda su Žygimantu Jonušu ir Vytautu Daneliumi svečiuose 72:66 (19:15, 24:17, 17:13, 12:21) nugalėjo Sauliaus Kuzminsko Oldenburgo "EWE Baskets" penketuką ir pateko į finalo ketverto turnyrą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Ž. Jonušas pelnė 16 taškų, sugriebė 1 kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Per 37 minutes jis pataikė 3 tritaškius iš 6, 3 dvitaškius iš 7 ir realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Vos pustrečios minutės nugalėtojų ekipoje žaidęs V. Danelius prametė dvitaškį.

S. Kuzminskas per 8 minutes šeimininkams pelnė 1 tašką, pataikęs tik 1 baudos metimą iš 4.

Ketvirtuoju finalo ketverto turnyro dalyviu tapo Kelno "RheinEnergie" klubas, namuose 74:69 (16:18, 18:14, 20:16, 20:21) įveikęs Berlyno "Alba" krepšininkus.

Pirmosios vietas finalo ketverto turnyre užsitikrino Pavelo Čukino Liudvigsburgo "EnBW" ir Kvakenbriuko "Artland Dragons" komandos.