Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų 400 m bėgimo varžybose trečiadienį lietuvis Domantas Žalga užėmė šeštąją vietą.

Jis finale distanciją įveikė per 49,34 sek. ir pralenkė Airijos bei Serbijos atstovus.

Vaikinų 1500 m bėgimo finale tarp 15 dalyvių finišavo dešimtas (4 min. 5,26 sek.).

Vaikinų rutulio stūmimo atrankos varžybose Rokas Kirlys įrankį nusviedė 18 m 58 cm ir, įvykdęs kvalifikacinį normatyvą, pateko į finalą. Lietuvio rezultatas tarp 16 atrankos varžybų dalyvių buvo antras.

Merginų rutulio stūmimo atrankos varžybose Laura Gedminaitė tarp 17 dalyvių buvo ketvirta ir tęs kovą finale.

Ji rutulį nustūmė 13 m 34 cm.

Į merginų 200 m bėgimo varžybų finalą pateko Živilė Brokoriūtė. Ji atrankos varžybose distanciją įveikė per 24,95 sek. ir tarp 22 bėgikių užėmė šeštąją vietą.

Vaikinų kūjo metimo atrankos varžybose Lietuvos atstovas Martynas Šedys tarp 19 atletų užėmė aštuntąją vietą ir pateko į finalą.

Lietuvis įrankį numetė 66 m 11 cm.

Šuolių į aukštį atrankos varžybose Ernestas Raudys įveikė 1 m 99 cm "aukštį" ir pateko į finalą. Lietuvis tarp 20 dalyvių pasidalijo 8-10 vietas.

Merginų ieties metimo atrankos varžybose Giedrė Kupstytė tarp 19 dalyvių liko 13-a (40 m 93 cm) ir nepateko į finalą.

Vaikinų 800 m bėgimo pusfinalyje Eimantas Piliponis liko priešpaskutinis - 15-as (1.59,98) - ir nepateko į finalą.

Kostas Skrabulis 200 m bėgimo atrankos varžybose tarp 26 sportininkų užėmė 20-ąją vietą (22,86).