martynas šedys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martynas šedys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martynas šedys“.

Kūjo metikas Martynas Šedys Singapūre iškopė į finalą

Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinių žaidynių vaikinų kūjo metimo atrankos varžybose ketvirtadienį Martynas Šedys užėmė trečiąją vietą ir pateko į finalą. 17-metis lietuvis sėkmingiausiu, pirmuoju, bandymu įrankį numetė 72 m 15 cm ir pagerino asmeninį rekordą. Antruoju mėginimu Martynas kūjį numetė 64 m 21 cm, trečiuoju – 69 m 52 cm, o ketvirtuoju – 70 m 5 cm. Atrankos varžybose dalyvavo 15 sportininkų, į pirmadienį vyksiantį finalą pateko aštuoni atletai.
2010-08-19

Rutulio stūmikas R. Kirlys olimpiniame festivalyje - penktas

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų rutulio stūmimo varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Rokas Kirlys užėmė penktąją vietą. Lietuvis finale įrankį nustūmė 18 m 57 cm. Kūjo metimo varžybose Lietuvos atstovas Martynas Šedys užėmė šeštąją vietą.
2009-07-23

Bėgikas D. Žalga Europos jaunimo olimpiniame festivalyje - šeštas

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų 400 m bėgimo varžybose trečiadienį lietuvis Domantas Žalga užėmė šeštąją vietą. Jis finale distanciją įveikė per 49,34 sek. ir pralenkė Airijos bei Serbijos atstovus. Vaikinų 1500 m bėgimo finale tarp 15 dalyvių finišavo dešimtas (4 min. 5,26 sek.). Vaikinų rutulio stūmimo atrankos varžybose Rokas Kirlys įrankį nusviedė 18 m 58 cm ir, įvykdęs kvalifikacinį normatyvą, pateko į finalą.