„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato šeštajame etape Belgijoje sekmadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė septintąją vietą ir pelnė du įskaitinius taškus.

Nugalėjo vokietis Tobiasas Hegevaldas (Tobias Hegewald). Jis 15 ratų po 7 km nuvažiavo per 33 min. 4,856 sek. (vid. greitis - 190,5 km/h). Antras finišavo Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek, +6,855 sek.), trečias - kanadietis Robertas Vikensas (Robert Wickens, +8,878 sek.).

Iš devintosios pozicijos startavęs K. Vasiliauskas nuo nugalėtojo atsiliko 19,601 sek. Iš 24 lenktynininkų klasifikuota 17.

Čempionate po šešių etapų pirmauja E. Sučekas. Jis turi 28 taškus. Antrąją vietą užima R. Vikensas, surinkęs 26 taškus. Prancūzas Žiuljanas Žusas (Julien Jousse) su 25 taškais užima trečiąją vietą.

K. Vasiliauskas su 9 taškais tarp 18 klasifikuotų lenktynininkų yra 12-as.

Beje, po šeštadienį vykusio penktojo etapo antrajam finišavusiam E. Sučekui buvo skirta 10 sek. bauda, todėl jis atsidūrė ketvirtoje vietoje. Į antrąją vietą pakilo serbas Milošas Pavlovičius, o į trečiąją - Ž. Žusas. Kaip žinoma, K. Vasiliauskas šeštadienį finišavo dešimtas.

Septintasis ir aštuntasis etapai vyks liepos 18-19 dienomis Anglijoje.

„Formulės-2“ čempionatą, kuris baigsis lapkričio 1 dieną, sudaro 16 etapų.