milošas pavlovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milošas pavlovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milošas pavlovičius“.

Kazimieras Vasiliauskas 14-ajame etape finišo nepasiekė

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas Italijoje vykusiame "Formulės-2" automobilių lenktynių čempionato 14-ajame etape sekmadienį finišo nepasiekė. 19-metis lietuvis, kuris šeštadienį triumfavo 13-ojo etapo lenktynėse, sekmadienį buvo priverstas pasitraukti iš varžybų šeštajame rate. Iš penktosios pozicijos startavęs Kazimieras pirmąją trasos rato dalį įveikė penktas.
2009-09-20

K. Vasiliauskas „Formulės-2“ etape – septintas

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato šeštajame etape Belgijoje sekmadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė septintąją vietą ir pelnė du įskaitinius taškus. Nugalėjo vokietis Tobiasas Hegevaldas (Tobias Hegewald). Jis 15 ratų po 7 km nuvažiavo per 33 min. 4,856 sek. (vid. greitis - 190,5 km/h). Antras finišavo Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek, +6,855 sek.), trečias - kanadietis Robertas Vikensas (Robert Wickens, +8,878 sek.
2009-06-28

K. Vasiliauskas „Formulės-2“ etape – dešimtas

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato penktajame etape Belgijoje šeštadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė 10-ąją vietą ir įskaitinių taškų nepelnė. Nugalėjo vokietis Tobiasas Hegevaldas (Tobias Hegewald). Jis 11 ratų po 7 km nuvažiavo per 25 min. 59,481 sek. (vid. greitis - 177,8 km/h). Antras finišavo Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek, +4,149 sek.), trečias - serbas Milošas Pavlovičius (+7,896 sek.). K. Vasiliauskas nuo nugalėtojo atsiliko 36,39 sek.
2009-06-27

Lietuvos šachmatininkių lygiosios tarptautiniame turnyre Anglijoje

Tarptautinio šachmatininkų turnyro Anglijoje penktojo rato partijas pirmadienį abi Lietuvos atstovės baigė lygiosiomis. Dagnė Čiukšytė (ELO koeficientas 2440) po pustaškį pasidalijo dvikovoje su anglu Christopheriu Briscoe (2121) bei turi 3 taškus iš 5 galimų.