robertas vikensas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas vikensas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas vikensas“.

Lietuvis „Formulės-2“ etape – ketvirtas

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas sekmadienį Ispanijoje vykusiame „Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato paskutiniajame, 16-ajame, etape (20 ratų; 93,1 km) finišavo ketvirtas ir pelnė penkis įskaitinius taškus. 19-metis lietuvis startavo iš šeštosios pozicijos ir jau pirmajame posūkyje aplenkė du varžovus. Tačiau aukščiau pakilti K. Vasiliauskui nebepavyko. Pasakodamas apie lenktynių eigą, Kazimieras džiaugėsi geru startu.
2009-11-01

K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ – aštuntas

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas šeštadienį Ispanijoje vykusiame „Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato priešpaskutiniame, 15-ajame, etape finišavo aštuntas ir pelnė vieną įskaitinį tašką. 19-metis lietuvis startavo iš dešimtosios pozicijos. Nugalėjo čempiono titulą jau užsitikrinęs Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek). Antras finišavo rusas Michailas Aliošinas, o trečias - Tristanas Votjė (Tristan Vautier). E. Sučekas turi 105 taškus.
2009-10-31

Kazimieras Vasiliauskas 14-ajame etape finišo nepasiekė

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas Italijoje vykusiame "Formulės-2" automobilių lenktynių čempionato 14-ajame etape sekmadienį finišo nepasiekė. 19-metis lietuvis, kuris šeštadienį triumfavo 13-ojo etapo lenktynėse, sekmadienį buvo priverstas pasitraukti iš varžybų šeštajame rate. Iš penktosios pozicijos startavęs Kazimieras pirmąją trasos rato dalį įveikė penktas.
2009-09-20

„Formulės-2” etape K. Vasiliauskas – trečias!

"Formulės-2" automobilių lenktynių čempionato 11-ajame etape Vokietijoje šeštadienį iš šeštosios pozicijos startavęs lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė trečiąją vietą ir pelnė šešis įskaitinius taškus. Nugalėjo pirmenybių lyderis Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek). Antras finišavo italas Mirkas Bortolotis (Mirko Bortolotti). Iš 25 lenktynininkų klasifikuota 17. 19-metis K. Vasiliauskas šiame čempionate ant prizininkų pakylos užkopė trečią kartą.
2009-09-05

K. Vasiliauskas „Formulės-2“ lenktynėse finišavo antras!

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato dešimtajame etape Didžiojoje Britanijoje sekmadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė antrąją vietą ir pelnė aštuonis įskaitinius taškus. Iš ketvirtosios pozicijos startavęs mūsų šalies lenktynininkas jau pirmajame posūkyje aplenkė du varžovus. Nugalėjo prancūzas Žiuljenas Žusė (Julien Jousse). Jis 25 ratus po 4,023 km nuvažiavo per 38 min., 28,770 sek. (vid. greitis - 156,73 km/h). K. Vasiliauskas nuo nugalėtojo atsiliko 15,116 sek.
2009-08-16

K. Vasiliauskas „Formulės-2“ etape – septintas

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato šeštajame etape Belgijoje sekmadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė septintąją vietą ir pelnė du įskaitinius taškus. Nugalėjo vokietis Tobiasas Hegevaldas (Tobias Hegewald). Jis 15 ratų po 7 km nuvažiavo per 33 min. 4,856 sek. (vid. greitis - 190,5 km/h). Antras finišavo Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek, +6,855 sek.), trečias - kanadietis Robertas Vikensas (Robert Wickens, +8,878 sek.
2009-06-28

K. Vasiliauskas antrajame „Formulės-2“ čempionato etape - 20-as

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato antrajame etape Valensijoje (Ispanija) sekmadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė 20-ąją vietą. Nugalėjo iš pirmosios pozicijos startavęs pirmojo etapo nugalėtojas 20-metis kanadietis Robertas Vikensas (Robert Wickens). Jis 17 ratų po 4,005 km įveikė per 25 min. 22,024 sek. (vid. greitis - 161,04 km/h). Antras finišavo italas Mirkas Bortolotis (Mirko Bortolotti). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5,911 sek.
2009-05-31

Kazimieras Vasiliauskas „Formulės-2“ sezono etape finišavo trečias

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas tapo „Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato pirmojo etapo prizininku. 18-metis lietuvis šeštadienį Valensijoje (Ispanija) vykusiose varžybose finišavo trečias. Nugalėjo iš pirmosios pozicijos startavęs 20-metis kanadietis Robertas Vikensas (Robert Wickens). Jis 23 ratus po 4,005 km įveikė per 1 val. 14 min. 891 sek. Antras finišavo brazilas Karlosas Jakonelis (Carlos Iaconelli). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 3,87 sek.