Po dviejų savaičių pertraukos prasidėjusiame Rusijos I futbolo lygos antrajame rate nesėkmę patyrė Benjamino Zelkevičiaus treniruojama Kaliningrado "Baltika" komanda.

Šeštąją vietą pirmenybėse užimantys "Baltika" (37 tšk.) futbolininkai svečiuose 0:1 (0:0) nusileido dvidešimt dviejų komandų turnyro lyderei Grozno "Terek" (46 tšk.) vienuolikei.

Lygiosiomis 1:1 (0:0) tarpusavy antrąjį ratą pradėjo ir po du lietuvius savo gretose turinčios Voronežo "Fakel-Voronež" (XIII vieta - 30 tšk.) ir Astrachanės "Volgar-Gazprom" (XX vieta - 17 taškų) ekipos.

Šeimininkų gretose debiutavęs Andrius Jokšas žaidė iki 62 minutės, o Andrius Sriubas vėl nerungtyniavo. Astrachanės ekipoje Tadas Gražiūnas ir Artūras Fomenka žaidė visas 90 minučių, ir pastarajam 71 min. buvo parodyta geltona kortelė.

Priešpaskutinę 21-ąją vietą užimanti Nerijaus Barasos Toljačio "Lada" vienuolikė svečiuose 0:2 (0:1) pralaimėjo Čitos "Lokomotiv" (XII vieta - 30 taškų) klubui. Lietuvis aikštėje vėl nepasirodė.