artūras fomenka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūras fomenka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūras fomenka“.

Rusijos pirmojoje futbolo lygoje B. Zelkevičiaus klubas pralaimėjo lyderiams

Po dviejų savaičių pertraukos prasidėjusiame Rusijos I futbolo lygos antrajame rate nesėkmę patyrė Benjamino Zelkevičiaus treniruojama Kaliningrado "Baltika" komanda. Šeštąją vietą pirmenybėse užimantys "Baltika" (37 tšk.) futbolininkai svečiuose 0:1 (0:0) nusileido dvidešimt dviejų komandų turnyro lyderei Grozno "Terek" (46 tšk.) vienuolikei. Lygiosiomis 1:1 (0:0) tarpusavy antrąjį ratą pradėjo ir po du lietuvius savo gretose turinčios Voronežo "Fakel-Voronež" (XIII vieta - 30 tšk.
2003-07-21

Paskelbtas Lietuvos futbolo rinktinės kandidatų sąrašas mačams su vokiečiais ir škotais

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas paskelbė kandidatus į komandą, kuri ruošis 2004 metų Europos futbolo čempionato mačams kovo 29 dieną Niurnberge su vokiečiais ir balandžio 2-ąją Kaune su škotais.
2003-03-08

Lietuvos futbolininkai draugiškose rungtynėse sutriuškino Vokietijos čempionę 3:0

Lietuvos futbolo rinktinė šeštadienį Antalijoje sužaistose kontrolinėse rungtynėse netikėtai net 3:0 (1:0) sutriuškino Vokietijos čempionę Dortmundo "Borussia" ekipą, kuri žaidė ne geriausios sudėties, tačiau ir Lietuvos ekipoje nebuvo visų pajėgiausių futbolininkų. Du įvarčius lietuviams pelnė Artūras Fomenka - 9 ir 90 min., vieną Nerijus Barasa 52 min. Beje, nuo 67 minutės mūsiškiai žaidė dešimtyje, nes iš aikštės buvo pašalintas N. Barasa. Mačas vyko vėjuotu oru.
2003-02-15

Lietuvos futbolininkai vėl pralaimėjo latviams

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė trečiadienį Turkijoje žaidė draugiškas tarpvalstybines rungtynes su Latvijos komanda ir pralaimėjo 1:2 (1:1). Lietuvos futbolininkams nepavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą 1:4 paskutiniajame šių rinktinių susitikime 2001-ųjų vasarą Rygoje. Trečiadienio mače latviai pirmieji įmušė įvartį - 31 min. pasižymėjo Andrejus Rubinas, tačiau jau po trijų minučių Lietuvos ekipa rezultatą išlygino.