Sekmadienį Suzukos trasoje įvyksiančio "Formulės 1" pasaulio čempionato paskutiniojo šešioliktojo etapo - Japonijos "Grand Prix" lenktynių - pirmąjį kvalifikacinį važiavimą penktadienį (10.10), kaip ir prieš dvi savaites JAV, laimėjo "Renault" komandos pilotas italas Jarno Trulis.

5,807 km ilgio trasos ratą jis įveikė per 1 minutę 30,281 sekundės ir 0,062 sek. aplenkė "Williams" komandos pilotą vokietį Ralfą Schumacherį (Ralfą Šumacherį).

Trečias penktadienį buvo "Ferrari" lenktynininkas penkiskart pasaulio čempionas bei sezono lyderis vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris), o jo pagrindinis konkurentas dėl čempiono titulo suomis Kimis Raikkonenas su "McLaren-Mercedes" užėmė penktąją vietą.

Praėjusių metų šių varžybų nugalėtojas kitas "Ferrari" pilotas brazilas Rubensas Barrichello (Rubensas Barikelas) kol kas tik septintas:

1. Jarno Trulli (Italija) Renault 1:30.2812. Ralf Schumacher (Vokietija) Williams-BMW 1:30.3433. Michael Schumacher (Vokietija) Ferrari 1:30.4644. David Coulthard (D.Britanija) McLaren-Mercedes 1:30.4825. Kimi Raikkonen (Suomija) McLaren-Mercedes 1:30.5586. Fernando Alonso (Ispanija) Renault 1:30.6247. Rubens Barrichello (Brazilija) Ferrari 1:30.7588. Juan Pablo Montoya (Kolumbija) Williams-BMW 1:31.2019. Mark Webber (Australija) Jaguar-Cosworth 1:31.30510. Nick Heidfeld (Vokietija) Sauber-Petronas 1:31.783