Šeštadienį Tuloje prasidėjusio FIBA Europos taurės Šiaurės konferencijos finalo ketverto turnyro pusfinalyje Maskvos srities "Dinamo" (Rusija) ekipa su Andriumi Vyšniausku 91:88 (27:11, 20:29, 21:24, 23:24) nugalėjo "Valmieras piens" (Latvija) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 15 taškų, per 26 minutes pataikęs 7 dvitaškius iš 12 bei realizavęs vienintelį baudos metimą. Po krepšiais A.Vyšniauskas atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus.

Sėkmingiausiai "Dinamo" gretose žaidė 22 taškus įmetęs Johnny Tayloras.Latvijos ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Uldis Višnevicas (19 tšk.), Gatis Melderis bei Ronelis Mingo (po 18 taškų).

Sekmadienį turnyro finale Maskvos srities krepšininkai žais su Saratovo "Avtodor" (Rusija) ekipa, kuri šeštadienį pusfinalyje 107:92 (27:19, 18:26, 32:19, 30:28) įveikė varžybų šeimininkę Tulos "Arsenal" su Rolandu Urkiu.

Lietuvis Tulos klubui pelnė 11 taškų, per 22 minutes pataikęs 4 dvitaškius iš 8 bei 3 baudų metimus iš 4. Be to, po krepšiais jis atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 varžovo metimą.

Šeštadienį Debrecene (Vengrija) FIBA Europos taurės Centrinės konferencijos pusfinalyje pergalę iškovojo bei į finalą pateko du lietuvius savo gretose turintis Veisenfelso "Mitteldeutscher" klubas, kuris pusfinalyje 107:83 (25:21, 21:23, 28:16, 33:23) sutriuškino kitą Vokietijos ekipą - Viurcburgo TSK.

14 taškų nugalėtojams pelnė, 8 kamuolius atkovojo bei 2 perėmė Marijonas Petravičius. Jis per 25 minutes pataikė 4 dvitaškius iš 9 bei realizavo 6 baudų metimus iš 7.

Jono Elvikio sąskaitoje - 5 taškai ir 1 perimtas kamuolys (žaidė 21 min.).Kitose šios konferencijos pusfinalio rungtynėse Debreceno "Vadkakasok" 89:86 (28:21, 23:19, 23:24, 15:22) nugalėjo Brno BVV SZ (Čekija) krepšininkus.

FIBA Europos taurės Pietų konferencijos finalo ketverto turnyras prasidėjo Turkijos Izmiro mieste. Šeštadienio pusfinalio mačų rezultatai:

Skopjės "Rabotnički" (Makedonija) - Keravnos "Keo" (Kipras) 96:75(22:19, 20:23, 21:15, 33:18)Izmiro "Tuborg" (Turkija) - Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) 84:67(21:19, 26:16, 22:15, 15:17)