Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos finalo trečiosiose rungtynėse šeštadienį "Denver Nuggets" (2-oji vieta konferencijoje) komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, namuose 97:103 (28:26, 24:22, 27:23, 18:32) pralaimėjo "Los Angeles Lakers" (1) krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1-2.

Los Andželo klubas nutraukė "Nuggets" ekipos 16 pergalių namuose seriją. Denverio komanda savo aikštėje paskutinį kartą pralaimėjo kovo 9 dieną.

L. Kleiza per 14 min. surinko 4 taškus (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 0/2), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą. Lietuvis antrojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas technine pražanga.

"Nuggets" komandoje, kuri į konferencijos finalą iškopė po 24 metų pertraukos, rezultatyviausiai žaidė Karmelas Entonis (Carmelo Anthony). Jo sąskaitoje - 21 taškas. Čonsis Bilapsas (Chauncey Billups) pelnė 18 taškų, Krisas Andersenas (Chris Andersen) surinko 15 taškų, Nenė Ilarijus (Nene Hilario) - 13, Dantė Džonsas (Dahntay Jones) ir Džei Er Smitas (J. R. Smith) pridėjo po 10 taškų.

"Lakers" gretose nesulaikomas buvo Kobė Brajantas (Kobe Bryant). Jis per 41 min. pelnė 41 tašką (dvitaškiai 10/19, tritaškiai 2/5, baudos 15/17). Pau Gasolis surinko 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, o Trevoro Arizos sąskaitoje - 16 taškų.

Po trijų kėlinių "Nuggets" pirmavo 79:71, bet, paskutiniajame ketvirtyje sužaidus 4 min. 30 sek., T. Ariza pataikė tritaškį ir išvedė "Lakers" į priekį 81:80. Likus 1 min. 30 sek., Džei Er Smitas sugrąžino dviejų taškų pranašumą Denverio komanda 95:93, bet tolimą metimą pataikęs K. Brajantas vėl išvedė į priekį svečius. "Lakers" lyderis per paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę pataikė penkis baudų metimus iš šešių ir padėjo savo komandai įtvirtinti pergalingą pranašumą.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį vėl Denveryje.