Ukrainos krepšinio čempionato ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rolandas Jarutis, Marius Prekevičius ir Simonas Serapinas, namuose 87:73 (12:23, 25:19, 23:30, 13:15) nugalėjo Sumų „Sumychimprom“ klubą, kuriam atstovauja Osvaldas Mačernis bei Austinas Vitas ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

S.Serapinas per 27 minutes pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

R.Jarutis per 23 žaidimo minutes įmetė 16 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandos gretose.

M.Prekevičius aikštelėje praleido 27 minutes, per jas surinko 18 taškų (3/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei buvo rezultatyviausias savo klube.

Pralaimėjusiems A.Vitas per 39 minutes pelnė 15 taškų (1/6 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 4/6 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, 4 kartus suklydo, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandoje.

O.Mačernis per 29 žaidimo minutes įmetė 18 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo ekipoje.

Sėkmingiau už lietuvius rungtyniavo tik 19 taškų surinkęs Jevgenijus Podorvanas.