austinas vitas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „austinas vitas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „austinas vitas“.

„Azovmaš“ iškopė į pusfinalį

Ukrainos krepšinio čempionato ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurią treniruoja Rimas Girskis bei kurioje rungtyniauja Rolandas Jarutis, Marius Prekevičius ir Simonas Serapinas, namuose 68:58 (17:20, 14:8, 19:19, 18:11) nugalėjo Sumų „Sumychimprom“ klubą, kuriam atstovauja Osvaldas Mačernis bei Austinas Vitas ir laimėjo seriją 3:0. M.Prekevičius per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), perėmė 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.
2009-04-18

Lietuvių indėlis į „Azovmaš“ pergalę - 42 taškai

Ukrainos krepšinio čempionato ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rolandas Jarutis, Marius Prekevičius ir Simonas Serapinas, namuose 87:73 (12:23, 25:19, 23:30, 13:15) nugalėjo Sumų „Sumychimprom“ klubą, kuriam atstovauja Osvaldas Mačernis bei Austinas Vitas ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0. S.Serapinas per 27 minutes pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus...