Eurolygos TOP-16 varžybų G grupės rungtynėse Romos „Lottomatica“ ekipa 88:72 (26:23, 23:11, 18:18, 21:20) įveikė Belgrado „Partizan“ krepšininkus.

Italijos klube nerungtyniavo trys pagrindiniai krepšininkai - Sani Bečirovičius, Primožas Brezecas bei Rodrigo De La Fuente.

„Lottomatica“ (1 pergalė ir 5 pralaimėjimai) baigė pasirodymą Euroylgoje. „Partizan“ (4 ir 2) grupėje užėmė antrąją vietą ir ketvirtfinalyje kausis su Maskvos CSKA komanda, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Serbijos, kurie įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo 12:6, tačiau per antrąją ketvirčio pusę sąlygas diktavo aikštelės šeimininkai, kurie ne tik išlygino rezultatą – 23:23, tačiau ir aidint finalinei kėlinuko sirenai tritaškiu persvėrė rezultatą savo naudai – 26:23.

Antrojo ketvirčio viduryje po spurto 9:0 „Lottomatica“ komanda atitrūko iki – 38:25. Per likusį laiką italai dar šiek tiek padidino savo pranašumą, kuris įpusėjus rungtynėms siekė 14 taškų – 49:35.

Antroje rungtynių dalyje „Partizan“ krepšininkams nepavyko atkurti intrigos. Užtikrintai rungtyniavę aikštelės šeimininkai svečiams neleido sumažinti deficito net iki vienaženklės atžymos ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Lottomatica“: Andre Hutsonas 23, Rubenas Douglasas 18, Ibrahimas Jaaberas 17, Luigi Datome 12 taškų.

„Partizan“: Stephane'as Lasme 17 (8 atk. kam.), Novica Veličkovičius 14 (15 min.), Urošas Tripkovičius 12 taškų.