novica veličkovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „novica veličkovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „novica veličkovičius“.

Šešioliktoji Renaldo Seibučio atstovaujamos ekipos pergalė Turkijos krepšinio lygoje

Šešioliktą pergalę Turkijos vyrų krepšinio čempionato XXII turo rungtynėse iškovojo šešiolikos komandų turnyre antrąją vietą užimantis Renaldo Seibučio atstovaujamas Stambulo "Daruššafaka Doguš" klubas, svečiuose 75:67 (22:14, 18:22, 23:13, 12:18) nugalėjęs aštuntojoje pozicijoje esančius Trabzono "Medical Park" (10 pergalių ir 12 pralaimėjimų) krepšininkus.
2015-03-16

Lietuviai prie „Real“ pergalės prisidėjo 21-u tašku

Ispanijos vyrų krepšinio čempionato 18-ojo turo rungtynėse šeštadienį Madrido "Real" komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, namuose 81:61 (28:8, 22:11, 10:23, 21:19) nugalėjo Sevilijos "Cajasol" ekipą. Nugalėtojų gretose Darjušas Lavrinovičius per 19 min. pelnė 15 taškų (dvitaškiai 6/7, baudos 3/4), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė. Rimantas Kaukėnas per 21 min.
2010-01-17

„Real“ įveikė T.Delininkaičio komandą

Ispanijos krepšinio čempionato (ACB) ketvirtojo turo rungtynėse Madrido „Real“ ekipa, kurioje rungtyniauja Darjušas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas, namuose 73:66 (27:20, 16:12, 12:15, 18:19) nugalėjo Mursijos „Murcia“ komandą, kuriai atstovauja Tomas Delininkaitis. R.Kaukėnas per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai) ir atliko rezultatyvų perdavimą.
2009-10-25

Monstriškas Brolio žaidimas: 32 taškai ir 49 naudingumo balai!

Po savaitės savo 30-metį švęsiantis Darjušas Lavrinovičius šiandien Eurolygoje suorganizavo tiesiog fenomenalų pasirodymą, tačiau net ir jo Madrido „Real“ ekipos pergalei nepakako. „Karališkasis“ klubas po pratęsimo 81:84 (17:14, 22:18, 14:20, 19:20, 12:9) nusileido Maskvos srities „Chimki“ komandai, kuriai atstovauja Paulius Jankūnas ir Robertas Javtokas.
2009-10-22

„Real“ neatsilaikė prieš „Jazz“, lietuviai pelnė 16 taškų

NBA Europe Live turo rungtynėse Madride vietos "Real" ekipa, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Darjušas Lavrinovičius, neatsilaikė prieš Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandą Jutos "Jazz" – 87:109 (21:23, 16:33, 26:33, 24:20). R.Kaukėnas buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Per 27 minutes lietuvis pelnė 14 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, dukart suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.
2009-10-09

Lietuviai neatsilaikė ir prieš Serbiją

Europos čempionate Lietuvos rinktinei nepavyko trinktelti durimis ir finišuoti pergale – paskutinėse rungtynėse su Serbija mūsiškiai pralaimėjo 79:89 (19:23, 18:18, 24:22, 18:26) ir užėmė itin kuklią dvyliktą vietą.
2009-09-16

Turkai per pratęsimą palaužė ir Serbiją

Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo F grupės antrosiose rungtynėse Serbijos rinktinė 64:69 (18:20, 15:16, 19:19, 12:9, 0:5) po pratęsimo nusileido Turkijos krepšininkams, kurie šiose pirmenybėse ir toliau žygiuoja be kluptelėjimų. Visą susitikimą vykusi kova taškas į tašką kulminaciją pasiekė paskutinėmis ketvirtojo kėlinuko akimirkomis.
2009-09-15

Serbai sensacingai parklupdė Ispaniją

Europos vyrų krepšinio čempionato C grupės rungtynėse Serbijos rinktinė 66:57 nugalėjo vienus čempionato favoritų Ispanijos krepšininkus. Pirmajame kėlinuke vyko kova taškas į tašką. Kiek sėkmingiau sužaidę ketvirčio pabaigą po pirmųjų dešimties žaidimo minučių priekyje buvo serbai – 15:12. Antrajame kėlinuke ėmė ryškėti Serbijos krepšininkų pranašumas.
2009-09-07

Latvijos rinktinė po dviejų pratęsimų apmaudžiai nusileido Serbijai

Graikijoje prasidėjo draugiškas keturių komandų turnyras, kurio pirmosiose rungtynėse Latvijos rinktinė po dviejų pratęsimų 93:97 (16:14, 17:21, 21:21, 19:17, 11:11, 9:13) nusileido Serbijos krepšininkams. Vilniaus „Lietuvos rytui“ atstovaujantis serbas Bojanas Popovičius taškais nepasižymėjo. Nugalėtojams Kosta Perovičius (8 atk. kam.) pelnė 25, Nenadas Krstičius (8 atk. kam.) – 14, Novica Veličkovičius – 12, Milošas Teodosičius – 11 taškų.