ULEB Eurolygos D grupės kovas pergalingai pradėjo Stambulo „Efes Pilsen“ krepšininkai, kurie namuose 61:60 (11:14, 24:10, 14:13, 12:23) palaužė Belgrado „Partizan“ klubą.

Aikštės šeimininkai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po Keremo Gunlumo dvitaškio sužaidus keturias minutes pirmavo 8:2, tačiau svečiai į tai atsakė atkarpa 8:0 ir likus žaisti tris minutes iki ketvirčio pabaigos Novica Veličkovičius jau išvedė į priekį „Partizan“ komandą - 10:8.

Savo persvarą serbai išlaikė iki antrojo kėlinio pradžios. Visgi antrąjį ketvirtį „Efes Pilsen“ pradėjo įspūdinga keturių tritaškių serija ir Milošas Vujaničius įpusėjus kėliniui pirmą kartą leido aikštės šeimininkams įgyti dviženklį pranašumą - 29:18. Negana to, Cenkas Akyolas antrojo ketvirčio pabaigoje „Efes Pilsen“ persvarą padidino iki penkiolikos taškų - 35:20.

Antroje susitikimo pusėje turkai nuolat pirmavo ir išlaikė saugų pranašumą iki ketvirtojo kėlinio vidurio. Sužaidus keturias minutes lemiamame ketvirtyje N.Veličkovičius sumažino „Partizan“ deficitą iki keturių taškų - 45:49. Negana to, likus trims minutėms iki susitikimo pabaigos Cedomiras Vitkovacas dar labiau sumažino aikštės šeimininkų persvarą (53:51), o Slavko Vranesas prasidėjus priešpaskutinei minutei rezultatą išlygino - 55:55.

Visgi M.Vijaničius pataikė iš toli, K.Gonlumas ir Charlesas Smithas pridėjo baudų metimus, o Urošo Tripkovičiaus tolimas metimas paskutinę mačo sekundę leido svečiams tik iki minimumo sumažinti deficitą. „Efes Pilsen“ laimėjo rungtynes rezultatu 61:60.

„Efes Pilsen: M.Vujaničius 17 (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 2/2, baudos 1/1), B.Thorntonas 10, K.Gunlumas 9, Ch.Smithas 7 (tritaškiai 1/6).

„Partizan“: N.Veličkovičius 16 (8 atk. kam.), Y.Lasme 11 (14 atk. kam.), Z.Rakocevičius 10.