Nerezultatyviose ir labai atkakliose Eurolygos „Top 16“ etapo G grupės rungtynėse pergalę namuose iškovojo Belgrado „Partizan“ ekipa, kuri 60:59 (10:11, 16:15, 18:15, 16:18) įveikė Malagos „Unicaja“ komandą ir iškovojo antrąją pergalę per tris turus.

Visų rungtynių metu nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros. Nora antrojo ketvirčio pabaigoje svečiai iš Ispanijos turėjo keturių taškų persvarą (26:22), Robertas Archibaldas buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoją aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą - 26:26.

Trečiąjį kėlinį Serbijos čempionai pradėjo spurtu 8:0 ir įgijo didžiausią persvarą šiose rungtynėse - 34:26. Visgi „Unicaja“ sugebėjo atsitiesti, iškart atsakė atkarpa 11:0 ir po Marcuso Haislipo trijų baudos metimų iš eilės jau Malagos komanda atstatė savo pranašumą - 37:34.

Iki lemiamo ketvirčio pabaigos likus keturioms minutėms Jiri Welschas dvitaškiu dar kartą išvedė į priekį „Unicaja“ klubą (51:49), tačiau aikštelės šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako, padidino pranašumą iki penkių taškų (56:51). Visgi tai dar buvo ne pabaiga. Aikštelės šeimininkai prametė du baudų metimus, o Omaras Cookas ir Carlosas Jimenezas tiksliais metimais sumažino Malagos komandos deficitą iki minimumo - 55:56.

Po aikštės šeimininkų paprašytos minutės pertraukėlės du taškus pelnė Novica Veličkovičius (58:55), tačiau O.Cookas atsakė dviem baudų metimais - 58:57. Stephane'as Lasme pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų, o O.Cookas abi kartus buvo tikslus ir išlygino rezultatą - 59:59. Svečiai pažeidė taisykles prieš N.Veličkovičių ir nors pastarasis pataikė tik vieną baudą iš dviejų, to pakako „Partizan“ pergalei, nes paskutinis O.Cooko metimas tikslo nepasiekė - 60:59.