omaras cookas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „omaras cookas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „omaras cookas“.

„Partizan“ ekipa namie įveikė „Unicają“

Nerezultatyviose ir labai atkakliose Eurolygos „Top 16“ etapo G grupės rungtynėse pergalę namuose iškovojo Belgrado „Partizan“ ekipa, kuri 60:59 (10:11, 16:15, 18:15, 16:18) įveikė Malagos „Unicaja“ komandą ir iškovojo antrąją pergalę per tris turus. Visų rungtynių metu nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros.
2009-02-12

S. Jasaičio ekipa nusileido Malagos klubui

Šeštąją nesėkmę Ispanijos krepšinio čempionate patyrė ketvirtąją vietą turnyro lentelėje užimanti Simo Jasaičio Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ (15 pergalių ir 6 pralaimėjimai) ekipa, kuri namuose 70:79 (12:18, 20:12, 22:20, 16:29) nusileido laipteliu aukščiau esančiai Malagos „Unicaja“ komandai. 21 minutę aikštelėje praleidęs S.Jasaitis Badalonos ekipai pelnė 2 (dvitaškiai 1/4, tritaškiai 0/5) taškus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko -2 naudingumo balus.
2009-02-08

Malagoje nutrūko „Cibonos“ pergalių serija

Eurolygos A grupės rungtynėse Malagos „Unicaja“ ekipa namuose rezultatu 77:67 (19:16, 23:12, 14:20, 21:19) nugalėjo Zagrebo „Cibona“ klubą. Susitikimo pradžioje kiek geriau sekėsi šeimininkams, tačiau „Cibona“ komanda savo varžovams neleido atitrūkti ir po pirmojo kėlinuko komandas skyrė vos 3 taškai (19:16). Antrajame ketvirtyje ėmė ryškėti „Unicaja“ ekipos pranašumas.