Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas archibaldas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas archibaldas“.

Su Kauno "Žalgirio" ekipa šią vasarą sietas 30 metų 209 cm ūgio Robertu Archibaldu atsidūrė Pirėjo "Olympiacos" akiratyje. Malagos dienraštis skelbia, jog škotas Graikijos vicečempionų ekipoje pakeistų Sofoklį Schortsianitį, kuris veikiausiai persikels į Atėnų "Panathinaikos" ekipą. Spauda anksčiau teigė, jog dabartinis aukštaūgio klubas Malagos "Unicaja" pranešė krepšininkui, kad nori pratęsti sutartį, tačiau nesivaržys aukcione, jei škotas gaus viliojantį pasiūlymą iš kitos komandos.

„Žalgiris“ nori „Unicajos“ vidurio puolėjo R. Archibaldo

Kauno „Žalgiris“ domisi galimybę papildyti ekipos priekinę liniją 30 metų 209 cm ūgio Robertu Archibaldu, praneša Malagos dienraštis. Spaudos teigimu, dabartinis aukštaūgio klubas Malagos „Unicaja“ pranešė krepšininkui, kad nori pratęsti sutartį, tačiau nesivaržys aukcione, jei škotas gaus viliojantį pasiūlymą iš kitos komandos. Pats žaidėjas prieš išvykdamas atostogauti pranešė „Unicaja“ vadovams, kad norėtų likti Malagoje ir už mažesnę algą.
2010-06-30

Lino Kleizos ekipai – skaudus smūgis

Eurolygos antrojo turo B grupės rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, išvykoje 68:86 (18:30, 20:18, 12:23, 18:15) neprilygo Malagos „Unicaja“ krepšininkams. Aikštelės šeimininkai visas turėjo iniciatyva savo rankose.
2009-10-29

Turkija sutriuškino D. Britanijos krepšininkus

Būsima Lietuvos rinktinės varžovė Europos čempionato D grupėje Turkijos ekipa pergalingai baigė „Efes Pilsen“ taurės turnyrą. Kovoje dėl penktosios pozicijos turkai net 87:53 (25:12, 20:10, 21:9, 21:22) sutriuškino be pergalių likusią Didžiosios Britanijos rinktinę. Nugalėtojams 18 taškų surinko Ersanas Ilyasova (8 atk. kam.), 12 - Bekiras Yarangume, 11 - Sinanas Guleras, 10 - Semihas Erdenas, 8 - Omeras As?kas, po 7 - Enginas Atsuras ir Oguzas Savasas.
2009-08-29

Ispanijos ACB finale – „Regal Barcelona“ ir „Tau Ceramica“

Ispanijos krepšinio pirmenybėse Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkai tik po pratęsimo 86:78 (23:19, 22:19, 14:19, 13:15, 14:6) palaužė Malagos „Unicaja“ ekipą ir pateko į čempionato finalą, kuriame susitiks su Vitorijos „Tau Ceramica“ klubu. Pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių „Barca“ triumfavo rezultatu 2:1. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Juanas Carlosas Navarro, surinkęs 18 taškų. Davidas Andersenas (8 atk. kam.
2009-06-08

„Unicaja“ namie suklupo prieš „Partizaną“

Eurolygos TOP-16 varžybų G grupės rungtynėse Malagos „Unicaja“ (1 pergalė ir 3 pralaimėjimai) ekipa namuose 74:78 (17:18, 22:17, 19:16, 7:14, 9:13) po pratęsimo nusileido Belgrado „Partizan“ (3 ir 1) krepšininkams Nors susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo Malagos krepšininkai, kurie sužaidus 4 minutes pirmavo 7:3, tačiau tada svečiai surengė spurtą 12:2 ir išsiveržė į priekį – 15:9. Iki kėlinuko pabaigos „Unicaja“ krepšininkams pavyko ištirpdyti varžovų pranašumą, kuris po pirmųjų dešimties žaid...
2009-02-26

„Partizan“ ekipa namie įveikė „Unicają“

Nerezultatyviose ir labai atkakliose Eurolygos „Top 16“ etapo G grupės rungtynėse pergalę namuose iškovojo Belgrado „Partizan“ ekipa, kuri 60:59 (10:11, 16:15, 18:15, 16:18) įveikė Malagos „Unicaja“ komandą ir iškovojo antrąją pergalę per tris turus. Visų rungtynių metu nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros.
2009-02-12

S. Jasaičio ekipa nusileido Malagos klubui

Šeštąją nesėkmę Ispanijos krepšinio čempionate patyrė ketvirtąją vietą turnyro lentelėje užimanti Simo Jasaičio Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ (15 pergalių ir 6 pralaimėjimai) ekipa, kuri namuose 70:79 (12:18, 20:12, 22:20, 16:29) nusileido laipteliu aukščiau esančiai Malagos „Unicaja“ komandai. 21 minutę aikštelėje praleidęs S.Jasaitis Badalonos ekipai pelnė 2 (dvitaškiai 1/4, tritaškiai 0/5) taškus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko -2 naudingumo balus.
2009-02-08

Anglijos krepšinio rinktinėje – dar viena NBA žvaigždė?

Anot pranešimų Europos spaudoje, 2009 metų Europos čempionate Lenkijoje turėtų žaisti dar viena NBA žvaigždė. Ja gali tapti 25 metų 191 cm ūgio Čikagos „Bulls“ gynėjas Benas Gordonas. Duodamas interviu Didžiosios Britanijos rinktinės treneris 37 metų Chrisas Finchas pasakojo, kad tikimybė pamatyti NBA žvaigždę nacionalinėje britų komandoje yra didesnė nei 50 procentų. Beje, treneris bus jauniausias tarp visų strategų Europos čempionate.
2008-12-21

T. Delininkaičio klubas apgynė Ukrainos krepšinio superlygos čempiono titulą

Ketvirtosiose Ukrainos vyrų krepšinio superlygos finalo rungtynėse šalies čempionas Mariupolio „Azovmaš“ klubas su Tomu Delininkaičiu šeštadienį namuose 84:79 (24:13, 17:21, 26:25, 17:20) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją Kijevo „Kyiv“ komandą ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių 3:1, antrą kartą apgynė čempiono titulą. Tai ketvirtasis „Azovmaš“ krepšininkų čempiono titulas klubo istorijoje. Šalies pirmenybes anksčiau Mariupolio komanda laimėjo 2003, 2006 ir 2007 metais.