Antrą pergalę Ukrainos vyrų krepšinio superlygos ketvirtfinalyje iškovojo ir serijoje iki trijų laimėtų rungtynių 2:0 pirmauja čempiono titulą ginantis Tomo Delininkaičio Mariupolio "Azovmaš" klubas, šeštadienį namuose 84:63 (24:7, 13:19, 28:17, 19:20) nugalėjęs Čerkasų "Čerkaski Mavpy" ekipą su dviem lietuviais.

Pirmąsias rungtynes namuose "Azovmaš" krepšininkai laimėjo 93:80.

T. Delininkaitis nugalėtojams šeštadienį pelnė 11 taškų, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 prasižengė. Per 26 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 5, abu dvitaškius ir visus 4 baudų metimus.

Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė Panagiotis Liadelis (18 tšk.), Rodney Bufordas (15 tšk.) ir Robertas Archibaldas (13 tšk.).

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė Martynas Andriukaitis ir Rolandas Jarutis, pelnę atitinkamai 23 ir 10 taškų.

27 minutes aikštelėje praleidęs M. Andriukaitis pataikė 1 tritaškį iš 2, 6 dvitaškius iš 11, realizavo visu 8 baudų metimus, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

20 minučių žaidęs R. Jarutis pataikė 1 tritaškį iš 3, 2 dvitaškius iš 5, realizavo 3 baudų metimus iš 4, kartą suklydo 4 ir tris kartus prasižengė.

Trečiosios serijos rungtynės antradienį bus žaidžiamos Čerkasuose.