Ketvirtadienį Malagoje prasidėjo Ispanijos "karališkosios taurės" (Copa del Rey) krepšinio turnyras, kuriame dalyvauja aštuonios pajėgiausios ACB lygos ekipos.

Nesėkmę jau turnyro ketvirtfinalyje patyrė Dainiaus Šalengos Žeronos "Akasvayu" klubas, tik po pratęsimo 82:84 (23:17, 16:20, 19:17, 17:21, 7:9) nusileidęs Badalonos "DKV Joventut" penketukui.

Lietuvis pelnė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias Žeronos komandoje. Per 35 minutes 18 sekundžių D. Šalenga pataikė 1 tritaškį iš 5, 7 dvitaškius iš 9, realizavo abu baudų metimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

14 taškų "Akasvayu" klubui pelnė Marko Marinovičius, 13 - Arrielis McDonaldas, 11 - Gregoras Fucka.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė po 17 taškų įmetę Rudy Fernandezas ir Robertas Archibaldas bei 13 taškų pelnęs Lubosas Bartonas.

Šeštadienį turnyro pusfinalyje "DKV Joventut" krepšininkai žais su "Winterthur FC Barcelona" klubu, kuris kitame ketvirtfinalio susitikime 77:62 (21:10, 21:20, 13:12, 22:20) nugalėjo šalies čempionę ir taurės turnyro šeimininkę Malagos "Unicaja" ekipą.

Penktadienį kitose ketvirtfinalio rungtynėse taurės savininkė Vitorijos "TAU Ceramica" žais su Sevilijos "Caja San Fernando" penketuku, o Madrido "Real" klubo varžove bus Las Palmaso "Gran Canaria" komanda.