Europos vyrų krepšinio čempionato C grupės rungtynėse Serbijos rinktinė 66:57 nugalėjo vienus čempionato favoritų Ispanijos krepšininkus.

Pirmajame kėlinuke vyko kova taškas į tašką. Kiek sėkmingiau sužaidę ketvirčio pabaigą po pirmųjų dešimties žaidimo minučių priekyje buvo serbai – 15:12.

Antrajame kėlinuke ėmė ryškėti Serbijos krepšininkų pranašumas. Sužaidus 4 minutes skirtumas tarp komandų tapo dviženklis – 24:14. Įpusėjus susitikimui serbai turėjo jau 15 taškų persvarą - 38:23.

Po didžiosios pertraukos ispanai ėmė artėti prie savo varžovų. Likus žaisti 3 minutes Europos vicečempionų deficitas sumažėjo iki 10 taškų – 37:47, tačiau serbai kėlinuką užbaigė spurtu 9:0 ir prieš ketvirtąją ketvirtį turėjo rekordinę persvarą – 56:37.

Ketvirtajame kėlinuke sužaidus 5 minutes ispanų deficitas po labai ilgos pertraukos tapo vienaženklis – 50:59. Per likusį laiką čempionato favoritai nesugebėjo atsitiesti ir patyrė nesėkmę rezultatu – 57:66.

Nugalėtojams Nenadas Krstičius pelnė 17 taškų, Novica Veličkovičius – 12 (8 atk. kam.), Milenko Tepičius - 10 taškų.

Pralaimėjusiems Juanas Carlosas Navarro įmetė 14 taškų (3/16 metimai "iš žaidimo"), Felipe Reyesas – 12 (14 min.), Sergio Llullas bei Pau Gasolis (1/8 baudos metimai) pridėjo po 9 taškus.