Eurolygos Top-16 varžybose kovingoji Belgrado „Partizan“ ekipa Atėnų „Panathinaikos“ klubui, kuriame žaidžia Šarūnas Jasikevičius, priešinosi tris kėlinius. Graikai rezultatu 81:63 (22:23, 14:18, 19:11, 26:11) nugalėjo serbus ir antrąjį Eurolygos etapą pradėjo pergale.

Rungtynes geriau pradėjo „Partizan“ klubas, kurio gynėjas Aleksandras Rasičus pelnė 8 taškus ir išvedė savo komandą į priekį (8:2). Visgi po šalto dušo netrukus „Panathinaikos“ ekipa atsigavo ir septintąją minutę rezultatas jau buvo lygus (14:14). Po pirmojo kėlinuko „Partizan“ ekipa turėjo minimalią persvarą (23:22).

Antrajame ketvirtyje serbai padidino savo persvarą iki 5 taškų, tačiau po ilgosios pertraukos „Panathinaikos“ klubas ėmė žaisti kur kas geriau. Trečiajame kėlinuke graikai persvėrė rezultatą, o ketvirtajame užtvirtino pergalę.

Š.Jasikevičius per 10 min. surinko 6 taškus (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 0/1) ir 5 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Nikola Pekovičius. Jo sąskaitoje - 26 taškai, 8 išprovokuotos pražangos ir 6 atkovoti kamuoliai. Vassilis Spanoulis pridėjo 15 taškų.

Belgrado komandai Novica Veličkovičius pelnė 13 taškų, Stephane'as Lasme - 12, Urošas Tripkovičius - 10.