Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo F grupės antrosiose rungtynėse Serbijos rinktinė 64:69 (18:20, 15:16, 19:19, 12:9, 0:5) po pratęsimo nusileido Turkijos krepšininkams, kurie šiose pirmenybėse ir toliau žygiuoja be kluptelėjimų.

Visą susitikimą vykusi kova taškas į tašką kulminaciją pasiekė paskutinėmis ketvirtojo kėlinuko akimirkomis. Likus žaisti 1 minutę turkai buvo priekyje 63:61, tačiau M.Teodosičius paskutinę atakai skirto laiko sekundę pataikė fantastišką tritaškį ir išvedė serbus į priekį - 64:63. Prie baudų metimų linijos stojęs S.Erdenas išlygino rezultatą - 64:64. Serbijos ekipai per 24 sekundes suregzti rezultatyvios atakos nepavyko ir lemiamai antpuoliui Turkijos krepšininkai turėjo 3,4 sekundės. Per jas K.Tunčeri prasiveržė po krepšiu, tačiau jo metimas skriejo pro šalį ir abi komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu abi ekipos pamiršo kaip reikia pulti. Likus žaisti 35 sekundes E.Ilyasova pataikė dvitaškį ir turkų pranašumas tapo 3 taškai - 67:64. Serbai lemiamos atakos metu bandė gelbėtis tolimu metimu, tačiau M.Tepičiaus tritaškis skriejo pro šalį. Turkijos rinktinės pergalę įtvirtino K.Tunčeri taiklūs baudos metimai - 69:64.

Nugalėtojams Ersanas Ilyasova pelnė 22 taškus (11 atk. kam.), Omeras Asikas - 11 (1/10 baudos metimai), Keremas Tunčeri - 9 taškai (7 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Milošas Teodosičius įmetė 16 taškų (6 atk. kam. 8 rez. perd.), Novica Veličkovičius - 12 (7 atk. kam.), Nenadas Krstičius - 11 taškų (7 atk. kam.).

Tragiškai mačas susiklostė Turkijos rinktinės žvaigždei Hidayetui Turkoglu. Puolėjas per 38 žaidimo minutes įmetė vos 4 taškus (1/12 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), suklydo 2 kartus, tačiau perėmė 4 bei atkovojo 7 kamuolius.